TOKİ Afyonkarahisar Sandıklı kura sonuçları belli oldu

TOKİ'nin Afyonkarahisar Sandıklı projesi kapsamında 162 konutun hak sahibi belirleme işlemi bugün yapılan kura çekilişi ile tamamlandı. Afyonkarahisar Sandıklı TOKİ kura sonuçları listesi haberimizde.

TOKİ Afyonkarahisar Sandıklı kura sonuçları belli oldu
Editör: Hakan A.
24 Nisan 2017 - 14:56 - Güncelleme: 26 Nisan 2017 - 14:03

TOKİ Afyonkarahisar Sandıklı bölgesinde inşa ettiği 162 konutluk projesinde hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Nisan 2017 - İstanbul

TOKİ Türkiye genelinde vatandaşı ev sahibi yapmaya devam ederken, bu kapsamda Afyonkarahisar'da hayata geçirilen projede 162 konut için hak sahiplerinin belirlendiği kura çekii gerçekleştirildi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde inşa edilen 162 konutun hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla yapılan kura çekilişi tamamlandı. Afyonkarahisar Sandıklı 3. Etap konut projesi kapsamında hak sahipleri böylece belirlenmiş oldu.

Kura töreni bugün 24 Nisan, Sandıklı Belediyesi Düğün Salonu'nda noter ve TOKİ yetkilileri ve kuraya hak kazananların katılımı ile gerçekleştirildi. Kura çekilişi esnasında ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşlar büyük sevinç yaşarlarken, bazı vatandaşların ise sevinçden gözyaşlarına hakim olamadıkları görüldü.

Kura sonuçlarının açıklanması! Bugün yapılan kura çekilişi işlemi sonrasında Afyonkarahisar Sandıklı TOKİ konutları kura sonuçları listesi idarenin açıklamasının ardından sitemizde bu haberin hemen altında verilen bağlantıda yayımlanacaktır.

Kura sonuçları tam listesi için buraya bakabilirsiniz

YORUMLAR

  • 0 Yorum