TOKİ Afyonkarahisar Sinanpaşa kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

TOKİ Afyonkarahisar Sinanpaşa kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

TOKİ Afyon Sinanpaşa’da inşası devam eden 100 konutun hak sahipleri, bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Afyon Sinanpaşa TOKİ konut kyra sonuçları belli oldu.

Editor: Hakan A.
12 Kasım 2018 - 17:22 - Güncelleme: 12 Kasım 2018 - 17:23

TOKİ konutlarında kura heyecanı sürüyor. Başvuruları tamamlanan projelerde kura çekilişlerine devam ediliyor. TOKİ tarafından Afyon iline bağlı Sinanpaşa’da inşatı devam eden toplam 100 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 12 Kasım 2018 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye genelinde kura çekilişi yöntemiyle ev satışlarını sürdürüyor. İdare bu çerçevede Afyonkarahisar Sinanpaşa'da satışa çıkardığı evlerde başvuruların tamamlanması ile kura çekilişini gerçekleştirdi.

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesi, Ahmetpaşa Beldesi’nde TOKİ tarafından inşatı devam eden 100 adet tarımköy konutunun ihalesi 26 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirildi. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği projede ticaret merkezi ile müstakil, tek katlı ve 3+1 planında inşa edilen konutlar yer alıyor.

Başvuruları tamamlanan projede bugün kura heyecanı yaşandı. Noter huzurunda düzenlenen kura çekilişine vatandaş büyük ilgi gösterdi. Yapılan çekilişle 100 aile için yeni evler velirlenmiş oldu.

TOKİ Afyonkarahisar Sinanpaşa kura sonuçları idare tarafından açıklanacak ve sonrasında sitemizde bu haberin altında yayımlanacaktır.