TOKİ Aksaray'da 253 konutun sahiplerine teslimine başladı

Toplu Konut İdaresi Aksaray Sultanhanı'nda inşaa ettiği 253 evi yeni sahiplerine teslim etmeye başladı.

TOKİ Aksaray'da 253 konutun sahiplerine teslimine başladı
Editör: Hakan A.
02 Şubat 2021 - 14:14
TOKİ, Aksaray ilinde Sultanhanı bölgesinde hayata geçirdiği ve hak sahiplerini belirlediği 253 konutluk projesindeki evlerin teslimleri başladı.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 2 Şubat 2021 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi (TOKİ) hayata geçirdiği evlerin teslimlerini yapmaya devam ediyor. Bu çerçevede Aksaray Sultanhanı'nda inşa ettiğimiz 253 konutumuz 01 Şubat - 22 Şubat 2021 tarihleri arasında hak sahiplerine teslim edilecektir.

AKSARAY SULTANHANI (253 Adet Konut) PROJESİ TESLİM İŞLEMLERİ


Aksaray Sultanhanı 253 Konut Projesi kapsamında inşa ettirilmekte olan ve Sultanhanı Belediyesi aracılığı ile konut alıcısı temin edilen konutların teslim işlemleri, 01 - 22 Şubat 2021 tarihleri arasında aşağıda yer alan program dahilinde gerçekleştirilecektir.

Konutunuzu teslim almak üzere aşağıda yer alan program çerçevesinde “Prokon Müh. Ve Müş. A.Ş. & Beşer Müh. Ve Müş. Ltd. Şti. Ortak Girişimi"Aksaray Sultanhanı 253 Konut projesi Toplu Konut şantiyesinde hazır bulunmanız gerekmektedir.

T.C. Ziraat Bankası Sultanhanı/Aksaray Şubesine 3065 sayılı KDV kanunu gereğince teslim işlemi nedeniyle doğacak Katma Değer Vergisi tutarı nakit olarak ödenecektir.

Konut tesliminde getirmeniz gereken belgeler aşağıda sıralanmıştır:
  • 1) Kimlik belgesi, (Nüfus cüzdanı),
  • 2) Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin nüshası,
  • 3) Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,
  • 4) KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura,
toki aksaray sultanhani konut teslimleri

Belirtilen tarihlerden önce T.C Ziraat Bankası A.Ş Sultanhanı/AKSARAY Şubesine gidilerek KDV bedeli yatırılacak ardından ilgili şantiyeden konut teslim alınacaktır. İstenen belgelerde eksiklik olması durumunda konut teslimi yapılamayacağından, söz konusu belgelerin eksiksiz olarak getirilmesine özen göstermenizi rica eder, konutunuzda sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum