TOKİ Ankara Sincan Saraycık 2+1, 3+1 kura sonuçları açıklandı!

TOKİ Ankara Sincan Saraycık 2+1, 3+1 kura sonuçları açıklandı!

TOKİ Ankara'da 100 Bin sosyal konut projesi için Sincan Saraycık kura çekilişini tamamladı. TOKİ Ankara Saraycık 2300 konutta ilk olarak 2+1 kura sonuçları belirlenirken, 3+1 kura sonuçları da açıklandı.

Editor: Hakan A.
06 Mart 2020 - 15:20 - Güncelleme: 06 Mart 2020 - 19:19

TOKİ, 100 Bin sosyal konut için kura çekilişine Ankara'dan devam ediyor. 2+1 ve 3+1 konutların yer aldığı Ankara Sincan konut kuraları çekilişi tamamlandı. TOKİ, Ankara Sincan Saraycık 2300 konut için düzenlenen kura eçkilişi tamamlandı. Ankara Sincan TOKİ konut kura sonuçları isim isim tam liste açıklandı mı, kura sonuçları ne zaman açıklanacak belli oldu. Peki Ankara Sincan TOKİ kura sonuçları nereden öğrenilecek, nasıl sorgulanacak? 

 Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 6 Mart 2020 - İstanbul

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, 100 Bin sosyal konut kura çekilişi programı kapsamında Başkent Ankara'da kura çekim işlemini Sincan Saraycık projesi için tamamladı. TOKİ Ankara Sincan Saraycık 2300 kura sonuçları açıklandı. 

TOKİ, Türkiye'nin 81 ilinde 100 Bin konut kampanyası için kura çekilişlerini büyük bir hızla takvim doğrultusunda sürdürüyor. İdare, Başkent Ankara'nın ilk 100 Bin sosyal konutlarından olan Sincan projesi için kura çekilişini yaptı. Sabah saat 10:00'da başlayan ve ilk olarak 2+1 konutların kura çekimini yaptığı programda öğleden sonra ise 3+1 konutlar için kura çekilişini tamamladı. Ankara Sincan Saraycık'ta TOKİ tarafından 1610 adet 2+1 konut, 690 adet ise 3+1 konut hayata geçiriliyor. Projeye başvuru yapanların toplam sayısı ise 13 Bin 950 kişi oldu.

Noter ve TOKİ yetkililerinin yer aldığı kura çekilişine binlerce hak sahibi vatandaş katıldı. Kura çekilişi sırasında isimleri okunan vatandaşlar büyük sevinç yaşadı. Böylece 2300 adet konut TOKİ Ankara Sincan Saraycık projesi dahilinde hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlenmiş oldu.  

Sincan TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak, nereden sorgulanacak?

Kura çekilişleri tamamlanan Ankara Sincan projesinde gözler kura sonuçlarının açıklanmasında. Kura sonuçlarını öğrenmek, isim listelerini incelemek oldukça kolay. İdare resmi internet sitesi talep.toki.gov.tr üzerinden 2+1 ve 3+1 kura sonuçlarınınn yer aldığı isim listelerini kısa sürede ekleyecek ve buradan .PDF olarak hazırlanan isim listelerinde adınızı sorgulayabilirsiniz. Kura sonuçlarına ulaşmak için haberimizde altta verilen linklere tıklayıp erişebileceksiniz.

TOKİ ANKARA SİNCAN SARAYCIK KURA SONUÇLARI İSİM İSİM TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN.
 

TOKİ ANKARA SİNCAN SARAYCIK 2300 PROJESİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ