TOKİ Arnavutköy 2020, 2+1 konut kura sonuçları online (Canlı Yayını İzle)

TOKİ İstanbul Arnavutköy 2020 yılı için 100 bin konut kura çekilişi programı dahilinde 2+1 kura çekilişi başladı. Kura sonuçlarını öğrenmek için canlı yayını izle!

TOKİ Arnavutköy 2020, 2+1 konut kura sonuçları online (Canlı Yayını İzle)
Editör: Hakan A.
18 Mart 2020 - 09:37 - Güncelleme: 18 Mart 2020 - 18:03
TOKİ İstanbul Arnavutköy konut projesinde yer alan evlerin hak sahipleri saat 10:00'da başlayan kura çekilişi ile sürüyor. 2020 yılı 100 bin sosyal konut projesinde kura takviminde İstanbul kura çekilişi Arnavutköy konutları için devam ediyor. TOKİ Arnavutköy kura çekilişi 2+1 evler için 2625 adet konutun hak sahibinin belirlenmesi için yapılıyor. TOKİ İstanbul Arnavutköy kura sonuçları canlı yayını izleme işlemi sayfamızda yer alan linklerden yapılıyor.Kura sonuçlarını anlık olarak takip etmek için canlı yayını izleyin!

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 18 Mart 2020 - İstanbul

Türkiye'de olağanüstü önlemler ile koronavirüs salını devam ederken ilk ölümlü vakanın dün gece açıklanması sonrasında bugün gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılacak açıklamalara çevrilmiş durumda. Diğer taraftan hayat devam ederken, TOKİ kura programı dahilinde İstanbul için kura çekilişi heyecanı yaşanıyor. Tuzla TOKİ kura çekilişiyapılarak hak sahipleri belirlenirken, kura takviminde sıra Arnavutköy konutlarına geldi.


TOKİ İstanbul Arnavutköy 2020 yılı kura çekilişi başladı.

TOKİ 2020 yılı 100 Bin sosyal konut kura çekilişlerine bugün Arnavutköy evlerinden devam ediyor! İlk olarak 2+1 konut kura sonuçları online Canlı Yayında açıklanıyor. Arnavutköy TOKİ konutlarında yer alan toplam 3750 adet konut yer alırken, bu konutlardan 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri için toplam başvuru kabulü sayısı 137 Bin kişi olarak açıklandı. Bugün saat 10:00'da başlayan 2+1 TOKİ İstanbul Arnavutköy 2625 adet kura çekilişi canlı yayını az önce başladı. ARNAVUTKÖY 2+1 Kura çekilişi canlı yayınını altta verilen linklerden TOKİ sosyal medya hesaplarından gün boyunca izleyebilirisniz. Kura sonuçları canlı yayında çekiliş esnasında isimlerin açıklanmasıyla oluşturuluyor. Malum koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilen kura törenleri yapılmaksızın sadece internet üzerinden canlı yayınlanıyor.

TOKİ İstanbul Arnavutköy konut projesi kapsamında toplam 2625 adet 2+1 konut için kura çekilişi yapılıyor. Bu daire seçeneği için başbvurusu kabul edilenlerin isimlerini altta verilen bağlantıdan öğrenebilirsiniz. TOKİ Arnavutköy 2+1 kura çekilişine toplam 58 bin 957 kişi arasından yapılarak hak sahipleri belirlenmiş olacak. Kura çekilişi gün boyu devam edecek. 

Kura sonuçları açıklandı mı?

Saat 10:00'da İstanbul için Arnavutköy TOKİ konut kura sonuçları açıklanmaya başladı. Kura sonuçlarına ilişkin isim listeleri merak ediliyor. Kura tamamlanana kadar isim listeleri yayımlanmaz. TOKİ İstanbul Arnavutköy 2+1 kura sonuçları isim listeleri ilk olarak sayfamızda yer alacaktır. Kura çekilişinin tamamlanması ile birlikte kısa bir süre içerisinde talep.toki.gov.tr internet adresine yüklenecektir. Kura sonuçlarını e-devlet kapısından kura sonuçları öğreniliyor.

TOKİ kura çekilişleri ile alakalı yaptığımız ve paylaştığımız bu haberler, bilgiye en doğru yerden kolay ve hızlı biçimde internet ortamında ulaşmanız içindir. EmlakPencerem.com Türkiye'nin en eski emlak haberleri sitesidir. 2008 yılından bu yana TOKİ ve pek çok konuda haber içeriği ile vatandaşa bilgi sunmaktadır. 

Anlık haber paylaşımlarımızı twitter hesabımız üzerinden takip ederek bizlere destek verebilirsiniz.

 

TOKİ İSTANBUL ARNAVUTKÖY 3750 KONUT PROJESİ 2+1 KURA SONUÇLARI İSİM LİSTELERİ AÇIKLANDI.

 

TOKİ İstanbul Arnavutköy 2625 adet 2+1 Konut Kura Çekilişleri Canlı Yayın İzle

TOKİ Arnavutköy 2625 Konut İçin 2+1 Kura Çekilişi ve Kura Sonuçlarını Öğrenebilmek İçin İşte Online Calı Yayın Linkleri


YouTube üzerinden TOKİ İstanbul Arnavutköy 2+1 konut kura çekilişini canlı yayından izlemek için Tıklayın.

TOKİ İstanbul Arnavutköy 2+1 Konut KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN İSTANBUL ARNAVUTKÖY 2+1 KONUT KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.
 

TOKİ İSTANBUL ARNAVUTKÖY 2625 KONUT 2+1 DAİRE SEÇENEĞİ İÇİN HAK SAHİPLİĞİ KURA ÇEKİLİŞİNE KATILACAKLARIN İSİM LİSTELERİ ve BAŞVURULARI KABUL EDİLMEYENLER, KURA ÇEKİLİŞİNE KATILAMAYACAKLARIN İSİM LİSTELERİ.


Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

 Toplu Konut İdaresi TOKİ müşteri hizmetleri numarası bilgisi altta verildi. Bu numara sayesinde öğrenmek istediğiniz sorunuza cevap bulabileceksiniz. TOKİ iletişim bilgilerinin tamamını görmek için tıklayın.


YORUMLAR

  • 0 Yorum