TOKİ Arnavutköy 3+1 kura çekilişi 1125 konut kura sonuçları... (Canlı Yayın İzle)

TOKİ İstanbul Arnavutköy konut kura çekilişlerinde 3+1 evlerin kuraları çekiliyor. TOKİ Arnavutköy kura çekilişi canlı yayını ve kura sonuçları isim listesi açıklanıyor....

TOKİ Arnavutköy 3+1 kura çekilişi 1125 konut kura sonuçları... (Canlı Yayın İzle)
Editör: Hakan A.
19 Mart 2020 - 09:21 - Güncelleme: 19 Mart 2020 - 14:50
Türkiye'de koronavirüs salgını kapsamında tören yapılmayan TOKİ konut kura çekilişlerinde internet üzerinden canlı yayınlanan kuyra çekilişleri İstanbul Arnavutköy'den devam ediyor. Dün gerçekleştirilen TOKİ Arnavutköy 2+1 kura çekilişi sonuçları kura ile belirlenirken, bugün 3+1 konut kuraları çekiliyor. TOKİ İstanbul Arnavutköy 3+1  Kura çekilişi canlı yayını başladı. Kura çekilişini izlemek, kura sonuçlarını öğrenmek için tüm detaylar haberimizde.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 19 Mart 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 100 Bin sosyal konut kura çekilişlerine devam ediyor. Kura çekilişlerinin canlı yayınla izlettiren TOKİ, İstanbul Arnavutköy konutları için 3+1 kura çekilişine başladı. Saat 10:00'da başlayan kura çekilişi 1125 adet konuttan oluşan TOKİ İstanbul Arnavutköy için yapılıyor. Kura sonuçları ise canlı yayından takip ediliyor.

Türkiye genelinde 81 il için 100 konut kuraları çekilmeye devam ediyor. Büyük heyecanla İstanbul projeleri için kuralar çekiliyor. TOKİ İstanbul Arnavutköy 3+1 konutlar için bugün kura çekilişi yapıyor. Kura sonuçları ise anlık olarak canlı yayından izlenebiliyor. Kura çekilişini canlı yayından facebook ve youtube üzerinden izleniyor.Kura sonuçları ne zaman açıklanır?

Canlı yayında TOKİ Arnavutköy 3+1 kura sonuçları takip edilebilirken, kura sonuçları bir bir çekilişle noter huzurunda belirlenerek açıklanıyor. Toplu olarak TOKİ Arnavutköy 3+1 kura sonuçları isim listeleri ise  talep.toki.gov.tr internet adresine yüklenecektir. Kura sonuçlarını e-devlet  sitesi üzerindne kura çekilişi tamamlanmasıyla yayınlanıyor. Sitemizde bu haber içerisinde kura çekilişinin tamamlanması sonrası isim listeleri eklenecektir. Dün çekilen TOKİ Arnavutköy 2+1 kura sonuçlarını ise altta verilen linkten öğrenebilirsiniz.
 

TOKİ İSTANBUL ARNAVUTKÖY 11255 KONUT  3+1 KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ, KURAYA KATILACAKLARIN BAŞVURULARI KABUL EDİLENLERİN İSİM LİSTESİ.

 

 

TOKİ İstanbul Arnavutköy 1125 adet 3+1 Konut Kura Çekilişleri Canlı Yayın İzle

TOKİ Arnavutköy 1125 Konut İçin 3+1 Kura Çekilişi ve Kura Sonuçlarını Öğrenebilmek İçin İşte Online Calı Yayın Linkleri


YouTube üzerinden TOKİ İstanbul Arnavutköy 3+1 konut kura çekilişini canlı yayından izlemek için Tıklayın.

TOKİ İstanbul Arnavutköy 3+1 Konut KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN İSTANBUL ARNAVUTKÖY 3+1 KONUT KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.


YORUMLAR

  • 0 Yorum