TOKİ Arnavutköy 3+1 kura çekilişi canlı yayın (Youtube, Facebook) Kura sonuçları isim listesi...

TOKİ İstanbul Arnavutköy kura çekilişi canlı yayın Facebook ve YouTube üzerinden izle. TOKİ Arnavutköy 1125 konut 3+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi.

TOKİ Arnavutköy 3+1 kura çekilişi canlı yayın (Youtube, Facebook) Kura sonuçları isim listesi...
Editör: Hakan A.
19 Mart 2020 - 00:30 - Güncelleme: 19 Mart 2020 - 14:51
İstanbul'da TOKİ konut kuralarında çekilişler hızla sürüyor. Yüz Bin sosyal konut kapsamında TOKİ, yurt genelinde kura çekilişlerini sürdürürken, İstanbul için kampanya dahilinde konut kuraları hak belirleme çekilişleri Arnavutköy ilçesinden devam ediyor. TOKİ İstanbul Arnavutköy konut projesinde yer alan 3750 adet konut için ilk kura çekilişi dün 2+1 evler için çekilirken bugün ise 3+1 evlerin kura çekimi yapılıyor. TOKİ Arnavutköy 3+1 kura çekilişi başlıyor. Canlı yayında 3+1 TOKİ Arnavutköy kura çekilişini izlemek için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 19 Mart 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 81 ili kapsayan 100 Bin konut kura çekilişlerinde İstanbul ili için hak sahiplerinin belirlenmesi işlemine devam ediyor. TOKİ İstanbul Arnavutköy konut projesinde başvuruları alınan vatandaşlar arasında hak sahipleri bir bir kura çekilişinde belirleniyor. 18 Mart tarihinde 2625 konutluk TOKİ Arnavutköy 2+1 kura çekilişi yapılarak hak sahipleri belirlendi. Sırada ise 1125 adet TOKİ Arnavutköy 3+1 konutları için yapılacak kura çekilişinde.  TOKİ Arnavutköy 3+1 Kura çekilişi canlı yayında izlenebilecek. Kura sonuçları canlı yayında belirlenecek.

TOKİ İstanbul 10 Bin sosyal konut kapsamında Arnavutköy ilçesinde inşaa edilecek olan 3750 konut kuralarının çekilişini bugün tamamlıyor. İlk kura çekilişi TOKİ Arnavutköy 2+1 konutlar için yapılırken, bugün 3+1 konutlar için kura çekilişi yapılacak. TOKİ İstanbul Arnavutköy 3+1 kura çekilişi saat 10:00'da başlayacak. Toplam 1125 adet 3+1 konutun yer aldığı Arnavutköy TOKİ projesine başvuruları kabul edilen kişi sayısı ise 78 Bin 484 kişi. TOKİ Arnavutköy 3+1 konutlarında başvuruları kabul edilen vatandaşlar arasından ev sahibi olmaya hak kazanacaklar belirlenmiş olacak. Kura çekilişi sadece internet üzerinden izlenebilecek. Canlı yayın linkleri, kura sonuçları ve başvuru listelerine haberimizden kolayca erişebilirsiniz.

TOKİ Arnavutköy 3+1 Kura sonuçları ne zaman açıklanır?

TOKİ Arnavutköy 1125 adet 3+1 konut kura çekilişi sonuçları isim isim tüm listesi kura çekilişinin tamamlanması ile listeler yükleniyor. TOKİ İstanbul Arnavutköy 1125 adet 3+1 konut kura sonuçları kısa bir süre sonra talep.toki.gov.tr internet adresine yüklenecektir. Kura sonuçlarını e-devlet kapısından kura sonuçları öğreniliyor. 
 

TOKİ İSTANBUL ARNAVUTKÖY 11255 KONUT  3+1 KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ, KURAYA KATILACAKLARIN BAŞVURULARI KABUL EDİLENLERİN İSİM LİSTESİ.

 

 

 

TOKİ İstanbul Arnavutköy 1125 adet 3+1 Konut Kura Çekilişleri Canlı Yayın İzle

TOKİ Arnavutköy 1125 Konut İçin 3+1 Kura Çekilişi ve Kura Sonuçlarını Öğrenebilmek İçin İşte Online Calı Yayın Linkleri


YouTube üzerinden TOKİ İstanbul Arnavutköy 3+1 konut kura çekilişini canlı yayından izlemek için Tıklayın.

TOKİ İstanbul Arnavutköy 3+1 Konut KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN İSTANBUL ARNAVUTKÖY 3+1 KONUT KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.
 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum