TOKİ Başakşehir Ayazma/Hoşdere Kura Çekimi Başladı

TOKİ Başakşehir Ayazma/Hoşdere projesinin kura çekimi başladı. Canlı yayında kura çekimini izlemek için haberimizde ki linke tıklayınız.

TOKİ Başakşehir Ayazma/Hoşdere Kura Çekimi Başladı
Editör: Hakan A.
02 Temmuz 2019 - 09:51 - Güncelleme: 02 Temmuz 2019 - 10:00

TOKİ tarafından 50 bin sosyal konut kapsamında İstanbul Başakşehir Ayazma/Hoşdere projesinin kura çekimi canlı yayını başladı. CANLI yayında kura çekimini izlemek için haberimizde ki linke tıklamanız yeterli.

Türkiye genelinde TOKİ 67 ilde 50 bin sosyal konut gerçekleştirecek. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında gerçeleşecek projelerden biri de Başakşehir Ayazma/Hoşdere projesi oldu. Projeye başvurular geçtiğimiz Nisan ayında sona ermişti.

Başvuru yapan binlerce insan bugün gerçekleşen kura çekiminde talihlilerini belirleyecek. Heyecanlı bekleyiş sona erdi. Kura çekimi noter huzurunda yapılıyor ve canlı yayınlanıyor. Kura çekilişine gidemeyen veya merak edenler aşağıda ki canlı yayın linkimizden kura çekilişini izleyebilirler.

İstanbul TOKİ Başakşehir Ayazma /Hoşdere projesi 2+1 ve 3+1 toplamı 311/337 konut konut için şanslı aileler belirlenecek. Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi - Başakşehir  İstanbul adresinde noter huzurunda saat 10:00'da çekiliş başladı. Adı çıkan talihliler isimlerini toki.gov.tr adresinden de öğrenebilecekler. CANLI Yayını İzlemek İçin Tıklayınız  https://www.pscp.tv/w/1zqKVaLWwbLxB

YORUMLAR

  • 0 Yorum