TOKİ Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları açıklanıyor! Canlı yayın çekilişi izle

TOKİ İstanbul Başakşehir Kayabaşı 3+1 kura çekilişi canlı yayını başladı. Kura çekilişi ve sonuçları anlık olarak canlı yayında izlenebilecek. TOKİ Kayabaşı kura sonuçlarını görmek için tıklayın.

TOKİ Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları açıklanıyor! Canlı yayın çekilişi izle
Editör: Hakan A.
27 Haziran 2019 - 11:04 - Güncelleme: 27 Haziran 2019 - 11:14
50 Bin Yeni Sosyal Konut projesi kapsamında #İstanbul'da inşa edilecek olan Başakşehir Kayabaşı 3+1 2.129 konut kura töreni başladı. #CANLI olarak TOKİ Başakşehir Kayabaşı konut projesi kura çekilişini online olarak haberimizde yer verilen linki tıklayıp izleyebilirsiniz.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 27 Haziran 2019 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye geneli sosyal konut satışlarına devam ederken, satış başvuruları tamamlanan evler için konut kura çekilişleri bugün de devam ediyor.

Türkiye'nin en büyük sosyal konut üreticisi TOKİ, İstanbul genelinde satışa sunduğu evler için kura heyecanı son hız devam ediyor. İstanbul Başakşehir TOKİ konut projesi kapsamında satış başvuruları tamamlanan 2 bin 129 adet 3+1 konutun kura çekilişi noter huzurunda çekiliyor.


On binlerce vatandaşın ev sahibi ola umuduyla rekor başvuru yaptığı TOKİ konutları için ev sahibi olma şansı gece yarılarına kadar vatandaşlar tarafından yakından takip edildi. Dün itibariyle devam eden konut kura çekilişi işlemlşerine bugün kaldığı yerden devam ediliyor. An itibariyle kura çekilişi sonuçları belli olmaya başladı.

Diğer taraftan ise İstanbul Başakşehir Kayabaşı'nda inşa edilecek 2+1 2.338 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Kura sonuçları canlı yayınla açıklanırken bugün yapılan 3+1 konutların canlı yayın linkine altta verilen linke tıklayıp erişebilirsiniz.

3+1 TOKİ Kayabaşı Kura Sonuçları Canlı Yayın İzlemek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum