TOKİ Burdur Bucak kura sonuçları açıklandı

TOKİ Burdur Bucak kura sonuçları açıklandı

TOKİ Burdur Bucak’ta inşası devam eden 153 konut için hak sahipleri, bu sabah gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Burdur Bucak TOKİ konutları kura sonuçları haberimizde.

TOKİ Burdur Bucak kura sonuçları açıklandı
Editor: Hakan A.
12 Şubat 2018 - 13:22 - Güncelleme: 01 Mart 2018 - 13:07

Toplu Konut İdaresi hayata geçirdiği projelerinde hak sahiplerini belirlediği kura çekilişlerini sürdürüyor. İdare tarafından Burdur Bucak TOKİ konut projesi kapsamında hak sahipleri bugün düzenlenen kura çekilişi işlemi ile belirlendi. Kura sonuçları ise haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Şubat 2018 - İstanbul

Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye genelinde inşa edilen sosyal konutlarda başvuruları tamamlanan konut projeleri için hak sahipliği kuraları çekilişlerle sürüyor. TOKİ, BUrdur Bucak konut projesinde 153 konut için hak sahipliği kurası bugün düzenlendi.

Sosyal konut projeleri çerçevesinde Türkiye Geneli Satışlarında inşaatı devam eden Burdur Bucak TOKİ konutlarında kura işlemi bugün gerçekleştirildi. Burdur Bucak Belediyesi ile TOKİ tarafından ortaklaşa yürüttüğü toplam 153 adet konutluk projede, Burdur Bucak Belediye Projesine ilişkin olarak “Konut Belirleme Kurası” 12 Şubat 2018 Salı günü saat 11:00-13:00 saatlerinde Bucak Belediyesi Düğün Salonu’nda noter huzurunda yapıldı. Çok sayıda vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği projede yer alan evlerin hak sahipleri düzenlenen kuyra çekilişi ile belirlenmiş oldu.

 TOKİ, BUrdur Bucak konut projesi kura sonuçları 12 şubat 2018

TOKİ idare yetkilileri ve Noter huzurunda düzenlenen kura çekilişine çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi. İsimleri okunan vatandaşlar ise yeni bir ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşadılar.

Konuyla alakalı sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden paylaşımda bulunan TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, "Burdur Bucak'ta inşası devam eden 153 konutumuzun hak sahipleri gerçekleştirilen kura ile belirlendi. Konutlarımız hak sahibi vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun" mesajını paylaştı.

TOKİ Burdur Bucak konutları kura çekilişi sonuçlarına ilişkin tam liste haberimizin altında bulunan linkte yayımlanacaktır. TOKİ tarafından açıklanacak kura sonuçları hemen ardından haberimizde altta verilen linkte yayımlanacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum