TOKİ Burdur Gölhisar kura sonuçları yapılan çekilişle belli oldu

TOKİ Burdur Gölhisar’da inşası devam eden 287 konutluk projede hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Burdur Gölhisar TOKİ kura sonuçlar açıklandı.

TOKİ Burdur Gölhisar kura sonuçları yapılan çekilişle belli oldu
Editor: Hakan A.
10 Aralık 2018 - 12:54
Reklam

Toplu Konut İdaresi tarafından yapımı süren konut projelerinde kura heyecanı sürüyor. TOKİ tarafından yapımı devam eden projelerden Burdur Gölhisar'da bugün kura çekilişi heyecanı yaşandı.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 10 Aralık 2018 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yurt genelinde süren konut projelerinde kura çekilişleri sürüyor.

TOKİ Burdur Gölhisar İlçesi Yusufça Mahallesi’nde 148, Ulucami Mahallesi’nde ise 139 olmak üzere toplam 287 konutluk projede kura çekilişi yapıldı. TOKİ yetkilileri ve Noter huzurunda yapılan Burdur Gölhisar kura çekilişine çok sayıda başvuru yapan vatandaş ve aileleri katıldı. 

Kura çekilişinde ev sahibi olacak hak sahipleri belirlenirken, adı çıkan vatandaşların büyük sevinç yaşadıkları kaydedildi. 

Kura sonuçları açıklandı

TOKİ tarafından bugün düzenlenen kura çekilişi ile ev sahibi olmaya hak kazan vatandaşların isim listeleri belli oldu. Kura sonuçlarına ilişkin isim listelerini ilk olarak TOKİ açıklayacak. TOKİ resmi internet sitesi toki.gov.tr üzerinden vatandaşlar kura sonuçlarını öğrenebilecekler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum