Reklamı Geç
TOKİ Bursa Nilüfer İrfaniye Emeklilere Özel konut kura...

TOKİ Bursa Nilüfer İrfaniye Emeklilere Özel konut kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

TOKİ'nin Bursa Nilüfer'de inşa ettiği toplam 1176 konut için yapılan hak sahipleri, belirleme kura çekilişinde büyük heyecan yaşandı. Ev sahibi olmaya hak kazananlar sevinç gözyaşı döktü.

13 Temmuz 2017 - 13:53 - Güncelleme: 14 Temmuz 2017 - 09:51

Ülke genelinde TOKİ'nin hayata geçirdiği projelerde hak sahipleri kura çekilişi işlemleriyle yeni evleri belirlenmeye devam ediyor. TOKİ Bursa Nilüfer İrfaniye Emeklilere Özel 1201 konut için hak sahipleri kura çekilişi yapıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Temmuz 2017 - İstanbul
 
TOKİ Türkiye genelinde inşa ettiği konutları hak sahipleri ile buluşturmaya devam ediyor. BU çerçevede Bursa'da iki farklı projede inşa edilen evlerin hak sahipleri kura çekilişiyle belirlendi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi başkanlığı (TOKİ) Bursa Nilüfer İrfaniye Emeklilere Özel konut projesinde yer alan toplam 1201 adet konut için heyecanlı bir çekilişle yeni sahipleri belirlenmiş oldu.

Bursa Nilüfer İrfaniye‘de yapımı gerçekleştirilen “1201 Konutluk Emekli Projesi’nde Konut Hak Sahipliği Belirleme Kurası”  13 Temmuz 2017 tarihinde Perşembe  saat 11.00’da Nilüfer Liya Düğün Salonu’nda  noter huzurunda yapılan çekilişte çok sayıda vatandaş, noter yetkilileri ve idare yetkilileri hazır bulundu. 

- TOKİ Bursa Keles’te 71 konutun hak sahipleri 12 Temmuz tarihinde yapılan kura çekilişi ile belirlendi

Bursa'da bir diğer hak sahipleri belirlenmesi kura çekilişi 71 konutluk Keles ilçesine bağlı Cuma Mahallesinde yapılan konutlar için gerçekleştirildi. Törenle kura çekilişi gerçekleştirilen projede hak sahipleri kura ile belirlenmiş oldu.

Kura çekilişi hak sahipleri kura listeleri TOKİ tarafından açıklanacak ve sonrasında sitemizde haberimizin altında yayımlanacaktır.

- Bursa Nilüfer Kura sonuçları tam listesi için Tıklayın

- TOKİ Bursa Nilüfer İrfaniye kura çekilişi başvuru listesi için Tıklayın

- TOKİ Bursa Nilüfer İrfaniye kura çekiliş sonuçları listesi için Tıklayın

- TOKİ Bursa Keleş kura sonuçları tam listesi için Tıklayın

TOKİ Bursa Nilüfer İrfaniye Emeklilere Özel kura çekilişi

TOKİ Bursa Nilüfer İrfaniye Emeklilere Özel kura sonuçları

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..