TOKİ, Bursa ve Bolu'da 336 konut satışa çıkardı! Ayda 393 TL taksitle satılık evler...

Toplu Konut İdaresi, Bolu ve Bursa illerinde toplam 336 konutu satışa çıkardı. TOKİ Bursa ve Bolu konut projeleri için başvuru süreci başladı.

TOKİ, Bursa ve Bolu'da 336 konut satışa çıkardı! Ayda 393 TL taksitle satılık evler...
Editör: Hakan A.
06 Ocak 2020 - 16:42 - Güncelleme: 06 Ocak 2020 - 16:46

Sosyal konut başvurularını almaya devam eden Toplu Konut İdaresi, Bursa ve Bolu illerinde hayata geçireceği iki farklı projesini satışa çıkardı. TOKİ Bursa ve Bolu konut projelerinde başvurular başladı. Peki en ucuz ve en pahalı konut fiyatı ne kadar?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 06 Ocak 2019 - İstanbul


Türkiye'nin hemen hemen her ili ve ilçesinde konut inşaa eden TOKİ, bugün itibariyle Bolu ve Bursa illerinde 336 konuttan oluşan evleri satışa sundu. Bursa Orhaneli'nde 95 konut, Bolu Mudurnu'da ise 245 adet konut alıcısını bekliyor. TOKİ konutlarına başvuru yapmak isteyenler 6 Ocak-30 Haziran tarihleri arasında başvuru yapabilecekler.

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara yönelik binlerce konut inşaa eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, alt gelir grubu başta olmak üzere, orta gelir grubuna yönelik konut satışlarına devame diyor. Ülke genelinde her ilde proje üreten idare, Bolu ve Bursa'da inşaa edeceği konutların başvurularını almaya başladı. Konuyla ilgili EmlakPencerem.com muhabirinin edindiği bilgiye göre, TOKİ, alt ve orta gelir grubuna yönelik Bursa Orhaneli ilçesinde 95 adet, Bolu iline bağlı Mudurnu ilçesinde ise 245 adet konutu satışa çıkardı. Başvuru yapacak vatandaşlar 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri için bütçelerine uygun olan evleri seçebilecekler. Başvuru süreci 30 Haziran 2020 tarihinde sona erecek.

Bolu Mudurnu'da 393 TL taksitle 2+1 evler

Bolu ilinde satışa çıkan konutlar 2+1 olarak tasarlandı. Fiyatı ise 117 Bin TL olarak açıklandı. Ev sahibi hayali olanlar 2+1 konutlara ayda sadece 393 Lira taksitlerle sahip olabilecek.

toki bolu mudurnu konut satış başvuru şartları

Bursa Orhangazi'de 506 TL taksitle

Bursa Orhangazi ilçesinde 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan evler ise 152 Bin TL'den başlıyor 233 Bin TL'ye kadar fiyatları değişiyor. Bu projeden ev sahibi olmak isteyenler ise ayda 506 TL, 642 ve 1038 TL taksitlerle ev sahibi olabilecekler.

toki bursa orhangazi konut satışı ve başvuru şartları

Başvuru sürecinin 6 Ocak tarihinde başlayan Bolu ve Bursa TOKİ konutları için son başvuru tarihi ise 30 Haziran olarak açıklandı. Satışa sunulan evler hakkında kapsamlı bilgileri TOKİ resmi web sitesi toki.gov.tr adresinden veya idarenin ilgili numaralarından öğrenebilirsiniz.

TOKİ 100 Bin konut başvuruları sürüyor!

2019 Aralık ayı sonuna doğru başlatılan ve Türkiye genelinde büyük ilgi gören TOKİ 100 Bin sosyal konut projeleri için başvuru süreci devam ediyor. Bağlı bulunduğunuz ilde TOKİ tarafından belirtilen evler için başvuru yapmak isteyenler 15 Ocak tarihine kadar başvuru yapabilecekler.


Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum