TOKİ Çanakkale Ayvacık konut kura çekiliş sonuçları belli oldu

TOKİ Çanakkale Ayvacık konut projesi çerçevesinde inşaatları devam eden toplamda 110 konutun hak sahiplerini, bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Çanakkale Ayvacık TOKİ kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi.

TOKİ Çanakkale Ayvacık konut kura çekiliş sonuçları belli oldu
Editor: Hakan A.
29 Ocak 2019 - 15:46

Toplu Konut İdaresi tarafıdnan yurdun dört bir yanında yapılan konutlarda hak sahipliği belirlenmesi amacıyla yapılan kura çekilişleri hızla devam ediyor. Bu kapsamda TOKİ Çanakkale Ayvacık konut kura çekilişi yapılırken kura sonuçları belli oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi / TOKİ Haberleri - 29 Ocak 2019 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye genelinde hemen her ilde hayata geçirdiği konut projeleri ile dar ve orta gelir grubu vatandaşları ev sahibi yapıyor. İdare bu kapsamda yurt genelinde konut projelerinin inşaatını sürdürüyor. TOKİ çanakkale Ayvacık konut projesi kapsamında başvuruları tamamlanan projede toplam 110 konutun hak sahipleri düzenlenen kura çekilişi ile belirlendi.

TOKİ Çanakkale Ayvacık’ta kura heyecanı yaşandı. Proje kapsamında inşası devam eden 110 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlendi. Noter huzurunda, başvuru yapan vatandaşların katılımı ile gerçekleştirilen kura çekilişi kapsamında adı okunan vatandaşların büyük heyecan yaşadıkları görüldü.

TOKİ Çanakkale Ayvacık kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Kura çekilişi düzenlenen Çanakkale Ayvacık TOKİ konutları kura sonuçları ne zaman açıklanacak vatandaş merak ederken, idare kurada isimleri belirlenenlere SMS yöntemiyle hak sahibi olduğuna dair bilgi mesajı yolladı. TOKİ resmi web sitesinde kura sonuçlarının açıklanmasının peşinden sitemizde bu haberin altında sonuç listesini yayımlayacağız.  

toki çanakkale ayvacık konut kura sonuçları

Reklam


YORUMLAR

  • 0 Yorum