TOKİ’den Sivas ve Manisa’da yapılacak konutların ihalesini...

TOKİ'den Sivas ve Manisa'da yapılacak konutların ihalesini yaptı

TOKİ Sivas ve Manisa illerinde hayata geçireceği toplamda 857 adet konut için ihaleyi tamamladı. Konut yapım işi ihalesi Sivas'ta 82, Manisa'da ise 775 adet konut ve sosyal alanların yapım işini kapsıyor.

03 Ağustos 2017 - 15:43

Türkiye'nin en önemli sosyal konut üreticisi TOKİ ülke genelinde inşaa edeceğ projelerin yüklenici firmalarının belirlenmesi amacıyla  yaptığı ihaleleri sürdürüyor. Bu çerçevede bugün TOKİ iki ilde yapacağı konutların yapım ihalesini gerçekleştirdi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Ağustos 2017 - İstanbul

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ülke genelinde başta dar gelirli vatandaşlar olmak üzere, şehit ve gazi aileleri, engelli vatandaşlar ve emeklilere özel inşa ettiği konut projelerini 2017 yatırımları kapsamında sürdürüyor.

İdare bu kapsamda açtığı ihalelerle, projelerin yüklenici firmalarını belirliyor. TOKİ Manisa'da Yunuseli ilçesinde inşaa edeceği 775 konut ile, Sivas'ta Altınyayla ilçesinde inşa edeceği 82 konut için bugün ihale gerçekleşltirdi.

TOKİ Manisa Yunusemre'de inşa edeceğimiz 775 konut projesinin ihalesi bugün yapıldı.

İhale Manisa İli Yunusemre İlçesi Akgedik Mahallesi 2.Etap 2.Kısım 775 Adet Konut, 9 Adet Dükkan , 1 Adet Camii, 1 Adet 12 Derslikli İlkokul ve 1 Adet 12 Derslikli Ortaokul İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşini kapsıyor.

TOKİ Sivas Altınyayla'da inşa edeceğimiz 82 konut ve ticaret merkezi projesinin ihalesi bugün yapıldı.

İhale, Sivas İli Altınyayla İlçesi Aydın Mahallesi 82 Adet Konut ve 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşini kapsıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..