TOKİ'den ucuz ev fırsatı! O ilde 990 TL taksitlerle satılık evlere başvurular başladı

Giresun Bulancak TOKİ projesinde ucuz konut almak isteyenler için 2020 yılının son fırsatı için 990 TL taksitlerle başvurular alınmaya başladı.

TOKİ'den ucuz ev fırsatı! O ilde 990 TL taksitlerle satılık evlere başvurular başladı
Editör: Hakan A.
15 Aralık 2020 - 09:39
Ucuz ev arayışında olan aileleri yakından ilgilendiren TOKİ uygun şart ve koşullarda, kira öder gibi konut sahibi olma fırsatı bu kez Giresun ilinden devame diyor. Yeni bir ev sahibi olmak isteyen ve o ilde oturan herkesi yakından ilgilendiren TOKİ konut başvuruları başladı. TOKİ Giresun'da ayda 990 TL taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 15 Aralık 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından kira öder gibi konut sahibi olma fırsatlarına her gün yeni bir proje ekleniyor. Giresun ilinde TOKİ tarafından inşaa edilen evler kira öder gibi oldukça uygun ve cazip ödeme seçenekleri ile vatandaşın alımına sunuldu. Başvuruların başladığı Giresun'da inşaa edilen TOKİ evlerinin satışına başlandı.

Türkiye genelinde milyonlarca aile 100 bin sosyal konut kampanyasını beklerken, TOKİ ülkenin pek çok ilinde hayata geçirdiği dar gelirli aileleri ev sahibi yapmak için satışa sunduğu konut projelerinde satışlarını sürdürüyor. İdarenin her aileye, her bütçeye uygun projelerinde yer alan evler için uygun şart ve koşullarda satış başvuru süreçleri sürüyor. İşte o projelerden biri.


AYDA 990 TL'YE TOKİ'DEN SATILIK EVLER

Hayata geçirdiği sosyal konutlar ile piyasa şartlarının altında, oldukça ucuz ve kaliteli evler üreten TOKİ, yurt genelinde sürdürdüğü ev satışlarına Giresun ilinde bulunan ve satış başvuruları başlayan projesinden devam ediyor. TOKİ Giresun ilinde 3+1 konut 98 adet, 4+1 konut 61 adet dairenin satışlarına başladı. Ev hayali kuranların kaçırmak istemeyeceği dairelerin satışları için başvuruların alınmaya başladığı kaydedildi. 14 Aralık 2020 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında başvuruların alınacağı ve kura yöntemiyle satışta olan evlerin aylık taksit seçenekleri 990 tl gibi ucuz rakamlarla başladı. Giresun Bulancak 2. etap 228 adet konut projesinde yer alan 159 konut için ilde ikamet etme şartı bulunuyor. 

BAŞKA BİR İLDE MİSİNİZ?

TOKİ'nin 81 il genelinde konut satışalrı devame diyor. Bazı illerde konut satışı fırsatları var. Bu illerden birisi ise Manisa ili. Manisa'da ucuz konut almak isteyenler için 153 adet ucuz TOKİ evleri için satış başvuruları başladı.


toki giresun bulancak ucuz ev satışı

GİRESUN'DA 2+1 ve 3+1 EVLER SATIŞTA

TOKİ Giresun Bulancak konut projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede en ucuz daire fiyatı 22 Bin TL'den başlarken, en pahalı konut fiyatı ise 389 Bin TL olarak satışa sunuldu. Giresun Bulancak TOKİ konutlarından ev satın almak isteyenler yüzde 10 veya yüzde 20 peşin ödeme ile birlikte 120 aydan 180 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilecekler. Bu çerçevede ödeme planlarında yüzde 20 peşin ödeme yapacak vatandaş 44 bin 500 TL peşin ödeme ile 222 Bin TL tutarındaki evi 180 ay vade imkanıyla ayda sadece 990 TL taksitle sahip olabilecek. 


toki giresun bulancak 2+1 3+1 satılık ev fiyatları

TOKİ'DEN EV ALACAKLAR İÇİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Giresun Bulancak 2.Etap TOKİ konutlarından ev sahibi olmak isteyenler için satış başvuruları TC. Ziraat Bankası AŞ. Sadece Temerküz Şube üzerinden gerçekleştirebilecekler. Satın alınmak istenen evler, ödeme planları ile alakalı tüm ayrıntılı bilgileri TOKİ iletişim bilgileri sayfamızdan, idareye ulaşarak öğrenebilecekler. YASAL BİLDİRİM

Not: BU haber emlakpencerem.com editrleri tarafından vatandaşın bilgilendirmesi için yapılmıştır. Başka bir haber sitesi ve mecrada link verilse dahi kullanılması yasaktır. Yapılması durumunda tüm yasal hakların kullanılacaktır. İlgili yasa gereği emlakpencerem.com un tüm hakları saklıdır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum