TOKİ Düzce Kaynaşlı 188 konut sahiplerine teslim edilecek

TOKİ tarafından Düzce Kaynaşlı bölgesinde hayata geçirilen 188 adet konutun teslimine başlanıyor.

TOKİ Düzce Kaynaşlı 188 konut sahiplerine teslim edilecek
Editör: Hakan A.
08 Mart 2021 - 11:04
Sosyal konut alanında Türkiye'nin en büyük konut üreticisi Toplu Konut İdaresi, tamamladığı projelerinde hak sahiplerine evleri teslim etmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Düzce Kaynaşlı'daki projede yer alan TOKİ evleri için teslim süreci başladı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, 81 il genmelinde hayata geçirdiği projelerinde konut üretimine hız kesmeden devam ediyor. Yurdun dört bir yanında inşaat süreçleri ilerleyen projelerde TOKİ daire teslimlerini yapıyor.

DÜZCE KAYNAŞLI TOKİ KONUTLARINDA TESLİMLER BAŞLIYOR

İdare tarafından yapılan duyuruda Düzce'de yapımı tamamlanan TOKİ Kaynaşlı konutları için ev teslim süreçlerine geçildiği kaydedildi. Konuyla alakalı TOKİ açıklamasında, "Düzce Kaynaşlı'da inşa ettiğimiz 188 konutumuz  08 Mart - 19 Mart 2021 tarihleri arasında hak sahiplerine teslim edilecektir.


Vatandaşlarımıza yeni konutlarında huzurlu ve mutlu bir yaşam dileriz. " denildi.

KAYNAŞLI TOKİ KONUT TESLİM ŞARTLARI

İdaremiz ve Kaynaşlı Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen Düzce Kaynaşlı 2. Etap Projesi kapsamında yer alan konutların teslim işlemleri 08 – 19 Mart 2021 tarihleri arasında aşağıda yer alan program çerçevesinde “Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş.” tarafından Düzce Kaynaşlı 2. Etap projesi şantiyesinde gerçekleştirilecektir.

toki düzce kaynaşlı konut teslim programı

T.C. Ziraat Bankası Kaynaşlı Şubesine 3065 sayılı KDV kanunu gereğince teslim işlemi nedeniyle doğacak Katma Değer Vergisi tutarı nakit olarak ödenecektir.

Konut tesliminde getirmeniz gereken belgeler aşağıda sıralanmıştır:
  • 1) Kimlik belgesi, (Nüfus cüzdanı),
  • 2) Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin nüshası,
  • 3) Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,
  • 4) KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura, 

YORUMLAR

  • 0 Yorum