TOKİ, Elazığ'da kura çekilişi yaptı

Toplu Konut idaresi, Elazığ depremi nedeniyle yaşamını yitirenlerin ailelerine tamamlanan evler için kura çekilişi düzenledi. TOKİ Elazığ kura sonuçları için tıklayın.

TOKİ, Elazığ'da kura çekilişi yaptı
Editor: Hakan A.
17 Şubat 2020 - 15:56 - Güncelleme: 17 Şubat 2020 - 15:57

TOKİ, Elazığ Cumhuriyet ve Bizmişen Mahallelerinde deprem nedeniyle yakınlarını kaybeden vatandaşların yeni evlerini tamamladı. İdare gerçekleştirilen kura çekilişi ile hak sahiplerini belirledi.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 17 Şubat 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yurt çapında sürdürdüğü sosyal konut projelerine, deprem nedeniyle yakınlarını kaybeden vatandaşlara öncelik veriyor. Bu çerçevede, Elazığ depremi esnasında yakınlarını kaybeden aileler için hayata geçirilen konutların kura çekimi yapıldı.

TOKİ; Elazığ'da yaşanan deprem sonrası yakınlarını kaybeden aileler için Cumhuriyet ve Bizmişen Mahallelerinde yapımını tamamladığı toplam 132 adet konutun kura çekilişi işlemi gerçekleştirildi. Ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşlar yeni TOKİ evlerine kavuşacak.

TOKİ Elazığ kura çekilişi isim listesi idarenin resmi web sitesinden online olarak yayımlanacaktır.  Daha fazla bilgi almak için TOKİ müşteri hizmetleri numarası üzerinden veya TOKİ iletişim bilgileri sayfasından alınabilir.