Reklamı Geç
TOKİ Elazığ Merkez Zafran Mahallesi kura sonuçları yapılan...

TOKİ Elazığ Merkez Zafran Mahallesi kura sonuçları yapılan çekilişle belli oldu

TOKİ Elazığ'da inşa etdilen 385 konut için hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlendi. TOKİ Elazığ Merkez Zafran Mahallesi kura sonuçları tam listesi emlakpencerem.com da.

08 Mayıs 2017 - 13:42 - Güncelleme: 08 Mayıs 2017 - 16:48

Ülke genelinde başta emekli vatandaşlarımız olmak üzere, pek çok vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ Elazığ'da 385 konut için kura çekilişi düzenledi. Yapılan çekilişle yeni hak sahipleri belirlenmiş oldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mayıs 2017 - İstanbul

Elazığ Merkez Zafran Mahallesi TOKİ konut projesi kapsamında 280 konut Emeklilere özel, 129 konut ise alt gelir grubu için tahsis edilirken projede toplamda 385 adet konut yer alıyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Elazığ Merkez Zafran Mahallesi konut projesi kapsamında 385 konut için kuralar çekildi. 2 Bine yakın kişlinin başvuru yaptığı TOKİ Elazığ Merkez Zafran Mahallesi konut kura sonuçları belli oldu.

TOKİ'nin yurt genelinde başta alt gelir grubu olmak üzere emeklilere özel konut projeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Elazığ'da hayata geçirilen 385 Konut Projesi kapsamında Emekli Grubuna satışa sunulan 280 konutun ve Alt Gelir Grubuna yönelik toplam 129 konut için “Konut Belirleme Kurası” 08 Mayıs 2017 tarihinde saat:11:00’d  Mutluay Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Yapılan kura çekilişi ile emekliler ve alt gelir grubundan başvuruda bulunanlar arasında hak sahipleri belirlenmiş oldu.

TOKİ Elazığ Merkez Zafran Mahallesi kura sonuçları saat 16:46'da güncellenerek, kurta sonuçları alttaki bağlantılarda verilmiştir.

TOKİ Elazığ Merkez Zafran Mahallesi Alt Gelir Grubu kura sonuçları

TOKİ Elazığ Merkez Zafran Mahallesi Emeklilere özel kura sonuçları

TOKİ Elazığ Merkez Zafran Mahallesi kura sonuçları

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..