TOKİ Gaziantep Kuzey Şehir kura sonuçları isim isim tam liste

TOKİ Gaziantep Kuzey Şehir konut projesi kura sonuçları isim listesi ne zaman açıklanacak? TOKİ Gaziantep kura çekilişi başvuru listesi, kura sonuçları emlakpencerem.com da.

TOKİ Gaziantep Kuzey Şehir kura sonuçları isim isim tam liste
Editor: Hakan A.
04 Haziran 2018 - 14:50

TOKİ Gaziantep Kuzey Şehir konut projesi kapsmaında kura çekilişi yapılırken, kura sonuçlarına dair isim listeleri bekeleniyor. TOKİ Gaziantep Kuzey Şehir kura sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak? Adım Kura çekilişinde okundu mu, ismimi nereden görebilirim sorularının yanıtı EmlakPencerem.com da.

Emlak Pencerem / TOKİ haberleri - 4 Haziran 2018 - İstanbul

Gaziantep Şehitkâmil Kuzeyşehir Projesi 2. Etap 749 Adet Konut için düzenlenen kura çekilişi tamamlanırken, vatandaşlar kura sonuçlarını, isimlerinin kurada çıkıp çıkmadığını merak ediyor.

TOKİ Başkanı Ergün Turan, Gaziantep Büyükşehir Beldiye Başkanı Fatma Şahin ile yatay ve yöresel mimari anlayışıyla inşa edilen Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir 749 konut projemizin kura törenine katıldı.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir 2.Etap 749 adet konut projesinde yer alan konutların kura çekilişi yapıldı.  04 Haziran 2018 tarihinde Saat:11’de Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ait Şahinbey Kapalı Spor Salonu’nda başlayan kura çekilişi Noter huzurunda gerçekleştirildi. Kura çekilişine TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'de katıldı. Binlerce vatandaş ev sahibi olma hayalini TOKİ ile gerçekleştirmeye devame diyor. Gaziantep Kuzey Şehir projesi için kura çekilişinin yapıldığı salona vatandaşlar akın etti. Kura çekilişi esnasında ismi okunana hak sahipleri ise sevinçten gözyaşı döktü. 

TOKİ Başkanı Turan konuşmasında, "Projemize başvuran 1994 yılında şehit olan askerimizin babası Davut İlhan amcamızın konutu belirledik. Gaziantep Kuzey Şehir Projesini Büyükşehir belediyemizle birlikte 2015 yılında başlattık. Bu proje kapsamında 8,5 milyon metrekare alan üzerinde yaklaşık 250 bin kişinin ikamet edeceği 50 bin konutluk yeni bir şehir planladık. Bu proje Gaziantep’e ve bölgeye artı değer katacak olup yeni bir “cazibe merkezi” oluşturacak ve aynı zamanda Gaziantep’in geleceğine dönük konut ihtiyacı da büyük oranda karşılanmış olacaktır. Bugünkü kura sonucunda konut alamayan vatandaşlarımız da üzülmesinler. 27 Haziran tarihinde 1.etapta yer alan 913 konutumuzun kuralarını bugün başvuru yapanlar arasından çekeceğiz" ifadelerini kullandı.

Adınızı nasıl kontrol edebilirsiniz?

TOKİ tarafından bugün düzenlenen kura çekilişinde Gaziantep Kuzey Şehir projesinden ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşların isimleri şayet kurada çıktıysa, idare ilk olarak SMS yollamaktadır. Kura sonuçlarının yer aldığı isim listesi ise henüz açıklanmadı. TOKİ ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi kura çekilişi sonrasında isim listelerini yayımladığında bizler de sitemizde bu haberimizin hemen altında yer alan linkte isim listelerini yayımlayacağız.

Kura sonuçları isim listesi

TOKİ Gaziantep Kuzey Şehir 2+1 kura sonuçları isim listesini görmek için tıklayın

TOKİ Gaziantep Kuzey Şehir 3+1 kura sonuçları isim listesini görmek için tıklayın

TOKİ Gaziantep Kuzey Şehir 4+1 kura sonuçları isim listesini görmek için tıklayın

İsim isim başvuru yapanların listesi

2+1 Başvuruları isim listesini görmek için tıklayın

3+1 Başvuruları isim listesini görmek için tıklayın

4+1 Başvuruları isim listesini görmek için tıklayın

Başvurusu İptal Edilenlerin isim listesini görmek için tıklayın

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum