TOKİ Gaziantep Kuzeyşehir konut kura çekilişi sonuçları açıklanıyor

TOKİ tarafından Gaziantep ilinde hayata geçirilen Kuzeyşehir konut projesinde kura sonuçları açıklandı mı? Gaziantep Kuzeyşehir TOKİ kura çekilişi ve sonuçları haberimizde.

TOKİ Gaziantep Kuzeyşehir konut kura çekilişi sonuçları açıklanıyor
Editor: Hakan A.
04 Şubat 2019 - 13:26

Toplu Konut İdaresi tarafından Gaziantep Kuzeyşehir konut projesi kapsamında hayata geçirilen evler için hak sahibi belirleme kura çekilişi yapıldı. TOKİ Gaziantep Kuzeyşehir kura sonuçları ne zaman açıklanacak? TOKİ Gaziantep ŞeHitkamil ilçesi Kuzeyşehir kura sonuçları merakla bekleniyor... Merak eden vatandaşlar için Gaziantep Kuzeyşehir TOKİ kura çekilişi sonuçları nereden ve nasıl öğrenilecek? Ayrıntılar haberimizde okumaya devam edebilirsiniz. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  / TOKİ Haberleri - 4 Şubat 2019 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Gaziantep sosyal konut projeleri arasında yer alan Kuzeyşehir projesinde kura çekilişini gerçekleştirdi. 

TOKİ Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde inşaatı tamamlanan Kuzeyşehir Projesi 3 ve 4. etap için kura çekilişi süreci başladı. 694 adeti 3. etap, 439 adeti ise 4. etap olarak hayata geçirilen Gaziantep Şehitkamil TOKİ konutlarında büyük heyecan yaşandı. Vatyandaşlar kura çekilişi yapılacak salonu doldururken, adı okunan vatandaşlar ise büyük sevinç yaşadı.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir projesi çerçevesinde Noter huzurunda düzenlenen kura çekilişi sonuçları, idarenin resmi internet sitesi üzerinden yayımlanacak. 

TOKİ KUZEYŞEHİR KONUT KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Projede yer alan ve çekilişi gerçekleştirilen 2+1 ve 3+1 evlerin kura sonuçlarına ilişkin isim listesi vatandaşlar tarafından bekleniyor. TOKİ Şehitkamil Kuzeyşehir'de kura çekilişi,  tamamlanır tamamlanmaz TOKİ'nin resmi web sitesinde yayımlanacak.

Kura sonuçlarına ilişkin isim listelerinin TOKİ tarafından yayımlanmasının peşinden açıklanan kura sonuçları listesi emlakpencerem.com'da haberimize eklenecek.

TOKİ RESMİ SİTESİNDEN TC İLE SORGULAMA YAPABİLECEĞİNİZ SAYFA İÇİN TIKLAYIN

Reklam


YORUMLAR

  • 0 Yorum