toki.gov.tr web sitesi yenilendi

toki.gov.tr web sitesi yenilendi. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) resmi web sitesi yenilenmiş hali ile hizmete girdi.

toki.gov.tr web sitesi yenilendi
Editor: Hakan A.
08 Kasım 2018 - 12:43

İnşata ve gayrimenkul sektörünün en büyük üreticisi Toplu Konut İdaresi internet ortamında vatandaşlara daha iyi bir hizmet verebilmek için web sitesi toki.gov.tr'yi yeniledi. toki.gov.tr adresi yeni tasarımı ile yayında...

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 8 Kasım 2018 - İstanbul


Sosyal konut lanaında Türkiye genelinde her ilde hayata geçirdiği konut projeleriyle vatandaşı kira öder gibi ev sahibi yapan TOKİ, internet sitesinin tasarımını yenilerken, kura sonuçlarına daha hızlı ulaşılması için özel bir menü de ekledi.

Geçtiğimiz senelerde önemli bir tasarım değişikliği geçiren toki.gov.tr resmi TOKİ internet sitesi, radikal bir değişimle yeşil tonlarının ağırlıkta olduğu tasarımı ile daha dikkat çekici bir hale geldi. Menüleri, içerik gösterimleri yenilenen toki.gov.tr internet sitesinde vatandaş il bazında konut projelerini sorgulayabilecek. Kura çekilişi yapılan projeler ile alakalı olarak hızlı sonuç alabilecek. İdare ilk kez kura sonuçlarını bir menüde toplayıp tarih, proje bazında filtreleme yapmış. Kura sonuçları sonrasında ciddi bir trafik oluşurken, vatandaş en kısa süre içerisinde kura sonuçlarını öğrenmek istiyor. TOKİ yenilenen web sitesinde bu durum çözüme kavuşmuş.

TOKİ sitesinde haberler her zaman ön planda tutuluyordu, yeni tasarımda manşet dışında sağ bantta çok sayıda haber rahatlıkla okunabiliyor.

Yeni web sitesini gemek için tıklayın  www.toki.gov.tr

toki.gov.tr'yi yeniledi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum