TOKİ iletişim bilgileri

TOKİ adres, müşteri hizmetleri telefon ve iletişim bilgileri neler? Sosyal Konut üreticisi Toplu Konut İdaresi resmi iletişim bilgileri ve tüm sosyal medya hesaplarına sayfamızdan erişebilirsiniz.

TOKİ iletişim bilgileri
Editör: Hakan A.
13 Şubat 2020 - 23:09 - Güncelleme: 13 Şubat 2020 - 23:15
TOKİ internet adresi, müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişim bilgileri detayları. Türkiye genelinde hemen her yıl 50 Bin ve üzerinde sosyal konut inşasını yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı iletişim bilgileri güncel hali ile sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Rehberi - 13 Şubat 2020 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (ÇŞB) bünyesinde bulunan Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) resmi iletişim bilgileri neler? TOKİ ile nasıl irtibat kurulur, telefon numarası kaç ve sosyal medya hesapları neler? Tüm ayrıntıları ile bu sayfada altta verilen bilgiler doğrultusunda TOKİ ile hızla iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle son yıllarda hızla vatandaşı kira ödercesine ev sahibi yapan Türkiye'nin en büyük sosyal konut üreticisi olan Toplu Konut İdaresi, 2020 yılında 100 Bin sosyal konut kampanyası ile ülke genelinde alt ve orta gelir grubunu ev sahibi yapacak. Her yıl 50 Bin üzeri konutu dar gelirli vatandaşlar için yapan, aileleri ev sahibi yapan TOKİ, başvuru ve kura çekilişi tarihlerinde en fazla aranan kurum olarak öne çıkıyor. Son kampanyada ise 30 günlük sürede 1 Milyon üzeri vatandaş TOKİ'den ev sahibi olma umuduyla başvuru yaptı. Kura çekilişi için gün sayan vatandaşlar TOKİ iletişim bilgilerini merak ediyor. TOKİ'den bilgi almak, soru sormak veya mevcut kampanyalar hakkında ayrıntıları öğrenmek amacıyla yetkililerle iletişim kurmak istiyen vatandaş pek çok olanakla idare ile iletişim kurabiliyor. Bunların başında TOKİ resmi internet adresi, telefon ve sosyal medya hesapları geliyor. Peki bu bilgiler neler? TOKİ internet sitesi, telefon numarası ve sosyal medya hesaplarına nasıl erişilir?


toki iletişim bilgileri müşteri hizmetleri numarası

İşte Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) iletişim bilgileri;
 • TOKİ Çağrı Merkezi (Müşteri Himzmetleri Numarası): 444 86 54 / 444 TOKİ
 • KEP Adresi: [email protected]
 • UEST Adresi: 35544-74452-16808

TOKİ Ankara Merkez Merkez Binası;


Adres: Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent - Çankaya / ANKARA
 • Tel: 0 (312) 565 20 00
 • Faks: 0(312) 266 77 48

 
TOKİ İstanbul Bölgesi iletişim bilgileri hizmet binası;

Ades: Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL
 • Tel: 0 (212) 495 40 40
 • Faks: 0(212) 470 03 16

TOKİ internet sitesi: www.toki.gov.tr
TOKİ Twitter adresi: https://twitter.com/Toki_Kurumsal

TOKİ Instagram adresi: https://www.instagram.com/tokikurumsal/
TOKİ Facebook adresi: https://www.facebook.com/TokiKurumsal
TOKİ Youtube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCi8dUZrDSJP2EbSsRNdouxw
 

TOKİ Şikayet Formu

Hak Sahiplerine Teslim Edilmiş Konutlar İçin Şikayet Formu için tıklayın.

TOKİ Bilgi Edinme

BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU FORMU İÇİN TIKLAYIN. (Gerçek/Tüzel Kişiler İçin)

TOKİ Sık Sorulan Sorular için tıklayın.


YORUMLAR

 • 1 Yorum
 • TOKİ resmi iletişim bilgileri
  1 yıl önce
  2020 yılı için güncel TOKİ resmi müşteri hizmetleri telefon numarası, adres ve telefon bilgileri. TOKİ sosyal medya hesapları