TOKİ İstanbul Silivri 3+1 422 konut kura çekimi başladı! Kura sonuçları açıklanıyor

TOKİ İstanbul Silivri 3+1 422 konut kura sonuçları isim isim listesi... TOKİ tarafından İstanbul Silivri'de 3+1 tipinde 422 adet konut kura çekimi başladı. TOKİ Silivri kura çekilişi canlı yayınla izlemek için tıklayın. Silivri TOKİ kura sonuçları isim listesi açıklanıyor.

TOKİ İstanbul Silivri 3+1 422 konut kura çekimi başladı! Kura sonuçları açıklanıyor
Editör: Hakan A.
12 Temmuz 2018 - 12:06 - Güncelleme: 12 Temmuz 2018 - 14:11

Toplu Konut İdaresi İstanbul Silivri konut projesinde kura çekilişi 3+1 dairelerle devam ediyor. Alt gelir grubu 2+1 konutları için dün gerçekleştirilen Silivri konutları kura çekilişi sonrası bugün ise Orta gelir grubu 3+1 tipi konutlar için kura çekimi başladı. 422 adet 3+1 daireye 4 Bin 348 başvuru yapılan TOKİ Silivri konutlarında başvurularını tamamlayanların esas kura çekilişi listesi ise haberimizin sonundan öğrenebilirsiniz. TOKİ Silivri'de toplam 422 konutluk 3+1 daireler için kura çekilişi başladı. Kura çekilişini ve kura sonuçlarını canlı yayında izleyebilirsiniz.

TOKİ tarafından İstanbul Silivri'de hayata geçirilen Bin 356 adet konutluk projesinde konut kuraları çekiliyor. Silivri TOKİ konutları 3+1 dairelerde kura çekimi başladı. Toplam 422 adet konuttan oluşan 3+1 dairelre için başvuru yapanlar arasında hak sahibi belirleme kurası yapılıyor. Silivri TOKİ konutlarında 3+1 tipinde hayata geçirilen ve satış başvuruları tamamlanan 422 adet konut için toplamda 4 Bin 348 vatandaşın başvuru yaptığı öğrenildi.

Kura çekilişi canlı yayınla izleniyor!

İstanbul Silivri 3+1 422 konut hak sahibi belirleme kura çekimi canlı yayını başladı. TOKİ Silivri 3+1 konut kurasını https://www.facebook.com/TokiKurumsal resmi adresi üzerinden canlı yayını izleyebilirisiniz.

TOKİ Silivri'de dün 938 adet 2+1 alt gelir grubuna ilişkin kura çekilişi yapılmış ve hak sahipleri kura sonucunda belirlenmişti. 2+1 konut kura sonuçları isim listesini göremeyenler altta verilen bağlantıdan kura sonuçlarını öğrenebilirler.

Engelli kategorisinde başvurusu yapılan 3+1 nitelikli konutlarımız için kura çekilişimiz tamamlanmış olup, diğer alıcılar kategorisinde başvurusu yapılan 3+1 nitelikli konutlarımız için kura çekilişimiz devam ediyor. Kura sıra numaranızı https://www.toki.gov.tr/talep-satis-teslim/2657 adresinde yer alan başvuru listesinden kontrol edebilirsiniz.

Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Silivri orta gelir grubu 422 konut için düzenlenen kura çekilişi saat 11:00'da başladı. Silivri kura çekilişi tamamlandığında TOKİ tarafından liste açıklanacak ve hemen peşinden emakpencerem.com da bu haber içerisinde yayımlanacaktır. Altta verilen link yardımıyla kura sonuçları isim isim listeye erişilebilecek.

3+1 TOKİ Silivri kura sonuçları isim listesi için tıklayın

Kuraya esas başvuru listesi için tıklayın

2+1 Silivri TOKİ konutları kura sonuçları için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum