TOKİ İstanbul Silivri konutları kura çekilişi sonuçları

TOKİ Silivri konut kura çekiliş sonuçları isim isim liste... İstanbul Silivri TOKİ konutlarında büyük gün geldi. Silivri TOKİ'de konut kuraları çekiliyor. Kura çekilişi bilgileri, kura sonuçları isim listesi 20 bin başvuru arasında kazanan isimlerin tam listesi için tıklayın.

TOKİ İstanbul Silivri konutları kura çekilişi sonuçları
Editör: Hakan A.
11 Temmuz 2018 - 08:36 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 18:01

TOKİ kura çekilişi İstanbul Silivri için 11 ve 12 Temmuz'da devam ediyor. İstanbul'da Toplu Konut İdaresi Tarafından satışa çıkarılan ve çok büyük bir talep göre Silivri TOKİ konutlarında büyük gün bugün ve yarın düzenlenecek olan kura çekimi yapılıyor. TOKİ İstanbul Silivri konut kura çekilişi düzenleniyor. 20 Bin'den fazla başvuru yapılan Silivri TOKİ konutları için vatandaş umutlu. Kura çekilişi ile hak sahipleri belirlenecek olan projede 2+1 ve 3+1 tipi evlerin sahipleri belirlenmiş olacak.

TOKİ Silivri kura çekilişi başladı mı? TOKİ Silivri konut kura çekilişi tamamlandı mı? İstanbul Silivri TOKİ konutları kura çekilişi sonuçları, isim listesi, pdf dosyası.... Kura sonuçları ve ayrıntılı bilgiler...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye'de en fazla talep gören projelernden biri olan İstanbul Silivri konutlarında kura çekilişi gerçekleştirecek. Silivri TOKİ konut projesi kapsamında satışa sunulan Bin 356 adet ev için kura çekimi yapıyor. İstanbul'da Noter ve idare yetkililerinin huzurunda, binlerce vatandaşın katılımı ile saat 11:00'da başlayacak kura çekimine ilgi büyük. Vatandaş ev sahibi olmak için büyük heyecan yaşarken, en çok merak edilen konu ise kurada ismi çıkanlar..

TOKİ İstanbul Silivri konut projesi çerçevesinde bin 356 adet konut kura yöntemi ile Yahya Kemal Beyatlı Spor Salonunda düzenlenecek olan kura çekimi işlemi saat 11:00'da Noter huzurunda başlayacak.

TOKİ Silivri Kura Çekilişi canlı yayında nasıl izlenir?

Şimdiye kadar Silivri konutları için başvuru sürecinde 20 Bin üstü vatandaşın ev sahibi olma umuduyla kuraya katılmaya hak kazandığı bildirildi. Kura çekilişini canlı yayında yayımlayacka olan TOKİ, resmi hesaplarından kura çekilişi canlı yayınlarla spor salonuna gelemeyen vatandaşların izlemesi için Facebook.com/TokiKurumsal sayfasından izlenebilecek. Yapılması gereken TOKİ resmi facebook hesabına üstte verilen linke tıklayıp sayfada beklemek. Kura çekilişi başlamasından bitimine kadar kesintisiz canlı yayınla izlenebilecek.

Bin 356 konut için 20 Bin üzerinde başvuru!

TOKİ her projesinde başvuru rekorları kırmaya devam ederken, Silivri'de yine rekora imza attı.Başvuru yapan 20 Bin'den fazla hak sahibi olduğu kaydedildi. Emlak pencerem haberi... Başvuru listelerinde çok sayıda vatandaşın başvurusu ise ipta edildi. Buna rağmen 19 Bin 900 üzerinde bir başvuru sahibi bugün ve yarın devam edecek kura çekilişine katılacak. Projede iki tip daire seçeneği bulunuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri. bu daireler 11 ve 12 Temmuz tarihlerinde iki gün boyunca gerçekleştirilecek olan kura çekilişi ile hak sahipleri belirlenmiş olacak.

Silivri konut kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Saat 11'de başlayacak olan ilk gün kura sonuçları çekilişin tamamlanmasından heen sonra açıklanacak. İlk olarak TOKİ tarafından duyurulacak kura sonuçları isim listesi emlakpencerem.comm editörleri tarafından haber içerisine yüklenecek ve en geç akşam 19:00'a kadar sitede yayına alınacaktır.

Kura sonuçları için TIKLAYIN

Başvuru yapanların isim listesi!

TOKİ Silivri alt gelir grubu başvuru listesi için tıklayın

TOKİ Silivri orta gelir grubu başvuru listesi için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum