TOKİ İstanbul Silivri ve Çatalca konut inşaatlarında son durum

TOKİ İstanbul 50 Bin sosyal konut projelerinde Silivri ve Çatalca'da inşaat çalışmalarının sürdüğü projelerde inceleme yapan Başkan Bulut, yetkililerden projelerin son durumu hakkında bilgi aldı.

TOKİ İstanbul Silivri ve Çatalca konut inşaatlarında son durum
Editör: Hakan A.
19 Ağustos 2020 - 10:41
İstanbul'da inşaa edilen 50 Bin sosyal konut projelerinde sona geliniyor. TOKİ tarafından İstanbul Çatalca ve Silivri ilçelerinde inşaa edilen konut projelerinde son durum ne? TOKİ Başkanı Bulut, Silivri ve Çatalca konut projelerini inceledi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 19 Ağustos 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi TOKİ, İstanbul Silivri ve Çatalca konut projeleri kapsamında vatandaşı ucuz ve uygun şartlarda ev sahibi yapacak projelerinde inşaat çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 50 Bin sosyal konut projeleri arasında İstanbul Silivri ve Çatalca ilçelerinde hayata geçirilen projelerini inceledi.

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de 50 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında yapımı tamamlanma aşamasına gelen 862 konutun şantiyesinde incelemelerde bulundu. Diğer taraftan Başkan Bulut, 50 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında İstanbul Silivri’de yapımı devam eden 1.839 konutun şantiyesini de ziyaret ederken, incelemeler yaptı.


Yetkililerden bilgi alan TOKİ Başkanı Bulut, Silivri ve Çatalca konut projelerinde teslim sürecine kısa bir süre kaldığını vurguladı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum