TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu 297 konut kura sonuçları çekilişle belirlendi! İşte kura listesi sorgulama...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu TOKİ konutlarında kura çekilişi heyecanı yaşanıyor. TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu kura sonuçları isim listesi açıklandı. İşte kura sonucu sorgulama ekranı ve isim isim tüm liste.

TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu 297 konut kura sonuçları çekilişle belirlendi! İşte kura listesi sorgulama...
Editör: Hakan A.
09 Nisan 2021 - 12:11 - Güncelleme: 12 Nisan 2021 - 13:57
TOKİ, satışa çıkardığı evlerin kura çekimnlerini sürdürüyor. Bugün Kahramanmaraş Dulkadiroğlu TOKİ konutlarında kura çekilişi heyecanı yaşanıyor. Toplamda 297 konutluk projede ev sahibi olmaya hak kazananlar canlı yayında, noter huzurunda yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Peki TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu kura sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 9 Nisan 2021 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ ) Kahramanmaraş Dulkadiroğlu konut projesi kapsamında kura yöntemiyle satışa sunduğu ve başvuruları aldığı projesinde bugün büyük gün. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu inşası devam eden 297 konutumuz kuralı satışı sonrasında evlerin kura çekilişleri gerçekleştiriliyor. Kura sonuçları canlı yayında açıklanıyor. Kura sonuçlarını ve canlı yayını izlemek için aşağıda yer alan bilgilere göz atabilirsiniz.

SON DAKİKA: TOKİ'DEN AÇIKLAMA


12 Nisan Pazartesi yollanan mesajlar hakkında resmi açıklama geldi!

TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu kura gönderisini yanlışlıkla attı!  (TOKİ ) Kahramanmaraş Dulkadiroğlu konut projesi konut kura sonuçları

TOKİ tarafından alt gelir ve orta gelir gruplarına yönelik sosyal konut satışları ve evlerin yapım süreci dahil olmak üzere, kura çekilişleri sürüyor. Bu çerçevede 270 konutluk yeni Kahramanmaraş Dulkadiroğlu TOKİ projesinde kuralı satışların tamamlanmasıyla bugün kura çekilişi yapıldı. Saat 11:00'de başlayan TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu kura çekilişi sonuçları canlı olarak Noter huzurunda yapılıyor.

KURA SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Çok sayıda başvurunun alındığı TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlukonut projesindekşi evlerin kura çekilişi haberimiz yayına girdiği sıralarda devam ediyor. Binlerce başvuru arasından kura yöntemiyle hak sahiplerinin belirlendiği kura çekilişi işlemini bugün dilediğiniz saatte izleyebilirsiniz. Kura sonuçlarını ise kura çekilişinin tamamlanmasından hemen sonra en geç bugün saat 17:00'a kadar açıklanması bekleniyor.

KURA SONUÇLARI İSİM SORGULAMA NEREDEN YAPILIR?

Bugün düzenlenen kura çekilişinde adı ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşlar veya kurada adı çıkıp çıkmadığını öğrenmek isteyenler TOKİ'nin resmi internet sitesi toki.gov.tr üzerinden kura sonuçlarını sorgulama ekranından isimlerini aratabilecekler.

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 9 Nisan 2021 tarihinde TOKİ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu kura çekilişi için hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum