TOKİ Karabük Belen konut kura sonuçları isim listesi belli oldu

Toplu Konut İdaresi TOKİ Karabük Belen konut projesi kuraları çekildi. Karabük Belen konut kura sonuçları belli olurken, ev sahibi olanların isim listeleri açıklandı.

TOKİ Karabük Belen konut kura sonuçları isim listesi belli oldu
Editör: Hakan A.
11 Kasım 2019 - 18:01

TOKİ Karabük Belen konutlarında hak sahipleri bugün düzenlenen kura çekilişinde belirlendi. Karabük Belen TOKİ konut kura sonuçları isim listesi haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 11 Kasım 2019 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) uygun şart ve koşullarla başta alt gelir grubu olmak üzere Türkiye genelinde hemen her kesim için toplu konut çözümü üretmeye devam ediyor. 

TOKİ tarafından yurt genelinde hayata geçirilen konut projelerinin satış, kura ve teslimleri sürüyor. Bu çerçevede TOKİ Karabük'te hak sahipliği kura çekilişi gerçekleştirildi.TOKİ Karabük Belen konut projesi çerçevesinde inşası devam eden toplam 437 konut için hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlendi. Kura çekilişine çok sayıda başvuru sahibi vatandaş katılırken, ev sahibi olmaya hak kazananlar ise büyük sevinç yaşadı.

karabük belen toki konut kura çelişi kura sonuçları tam isim listesi
Karabük ili Belen bölgesinde inşaa edilen ve kura çekilişi tamamlanan TOKİ konutları kura sonuçları isim isim tam listesi için idarenin resmi web sitesi toki.gov.tr üzerinden öğrenilebilir.


TOKİ Karabük Belen konut kura sonuçları için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum