TOKİ Kastamonu Taşköprü emeklilere özel konutların kura sonuçları

TOKİ Kastamonu Taşköprü’de emeklilere özel konut projesinde, inşaatı devam eden toplam 310 konut için hak sahipleri, bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Kastamonu Taşköprü kura sonuçları ve diğer ayrıntılar için tıklayın.

TOKİ Kastamonu Taşköprü emeklilere özel konutların kura sonuçları
Editör: Hakan A.
21 Haziran 2018 - 14:53 - Güncelleme: 21 Haziran 2018 - 15:59

TOKİ kura çekilişi ile ev sahiplerini belirlemeye devam ediyor. İdare Kastamonu ilinde hayata geçirdiği konut projesi kapsamında bugün kura çekilişi ile hak sahiplerini belirledi. Kastamonu Taşköprü’de inşası devam eden 310 konutun emekli vatandaşlarına özel hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlendi. Kastamonu Taşköprü TOKİ konutları kua çekilişi sonuçları haberimizde.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 21 Haziran 2018 - İstanbul

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) sosyal konut üretimine Kastamonu ilinde devam ediyor. Kastamonu ili Taşköprü milçesinde inşaatı süren toplamda 310 konutluk projede hak sahipleri için kura çekilişi gerçekleştirildi.

Türkiye genelinde uygun şartlar ve koşullar sunan vatandaşı ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi (TOKİ) hak sahiplerini belirlemeye devam ediyor. Bu çerçevede emekli vatandaşların ev sahibi olacağı projelerin inşaat ve teslim çalışmalarını aralıksız sürdüren TOKİ, Kastamonu ilinde kura çekilişi düzenledi. 

Kastamonu Taşköprü Emeklilere Özel konut projesinde ev sahibi olacak emekliler büyük heyecan yaşadı. Kastamonu Taşköprü 310 Konut Emekli Projesinde yer alan 250 adet konut için “Konut Belirleme Kurası”,  60 adet konut için ise “Hak Sahibi ve Konut Belirleme Kurası” 21 Haziran 2018 tarihinde  Taşköprü Kültür Merkezi’nde saat 11:00’ de Noter ve İdare yetkililerinin huzurnda kalabalık vatandaşların katılımı ile gerçekleştirildi.

TOKİ Kastamonu kura çekilişi sonuçlarına dair isim listesi ne zaman açıklanacak? Kura çekilişi töreni tamamlanalı fazla bir uzun zaman geçmedi. İlk olarak TOKİ tarafından duyurulacak olan Kastamonu Taşköprü Emeklilere özel kura sonuçları sonrasında haberimizin hemen altında verilen linkte kura sonuçları yayımlanacaktır.

TOKİ Kastamonu konut kura sonuçları isim listesi altta verilen bağlantıya eklenmiştir.

TOKİ Kastamonu Taşköprü emeklilere özel konut kura sonuçları isim listesi için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum