TOKİ Kayaşehir 1+1 ve 3+1 konut kura çekilişi başladı!...

TOKİ Kayaşehir 1+1 ve 3+1 konut kura çekilişi başladı! Kayaşehir TOKİ kura sonuçları liste liste canlı yayında

TOKİ İstanbul Kayaşehir konutları kura çekiminde ikinci gün çekilişi başladı. Kayaşehir TOKİ konut kura çekilişi, sonuçları ve Facebook canlı yayınında kura sonuçlarını öğrenebilirsiniz. TOKİ Kayabaşı Kayaşehir kura sonuçları için haberimize bakabilirsiniz.

05 Ekim 2017 - 10:35

Kayaşehir TOKİ konutlarında kura çekilişleri bugün boyunca devam edecek. Sabah saatlerinde başlayan TOKİ Kayaşehir konut kura çekilişi ile başvuru yapan 40 bin kişi arasından 1+1 ve 3+1 dairelerin hak sahipleri belirleniyor. Kura çekilişi isim listesi kura sonuçlarının tamamlanmasıyla emlakpencerem.com da yayımlanacak. Kayaşehir kura çekilişini canlı olarak izlemek için Facebook TOKİ sayfasına bakabilirsiniz. İşte tüm ayrıntılar.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 05 Ekim 2017 - İstanbul

Her sene 60 binden fazla vatandaşı ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirler dışında yurdun tüm illerinde faaliyetlerine devame diyor. Sosyal konut üretiminde devlet eliyle lider konumunda olan TOKİ inşaatını tamamladığı projelerinin satış ve hak sahiplerinin belirlendiği kura çekilişlerine aralıksız devam ediyor.

TOKİ İstanbul Kaaşehir bölgesinde hayata geçirdiği konut projesinden ev sahibi olmak isteyen 40 bine yakın vatandaş için büyük günde kura çekilişlerine başlandı. Dü gerçekleştirilen kura çekilişinde 2+1 tipindeki daireler için başvuru yapanlar arasında kura çekilişi gerçekleştirildi ve hak sahipleri belirlendi. Bugün ise 1+1 ve 3+1 tipindeki dairelere başvuru yapanlar arasında kura çekilişi sabah saat 10:00 da noter ve TOKİ yetkililerinin katılımı ile başlatıldı. Şu sıralarda TOKİ Kayaşehir kura çekilişinde isimlerin belirlenmesine devam ediliyor.

Kuyra sonuçlarını canlı izleyebilir veya habeirmizin sonundaki linke bakarak kurta sonuçları isim listesine gün sonunda erişebilirsiniz.

TOKİ Kayaşehir'de kura çekimi 1+1 ve 3+1 konutlar için şu sıralarda devam ediyor. 40 Bine yakın vatandaş ev sahibi olmak için başvuru yaptığı Kayaşehir konutlarında kura çekilişinde 2. gününde sürüyor. 1+1 ve 3+1 dairelerin kura çekilişine başlandı. Kura sonuçları hızla noter huzurunda açıklanıyor ve isim listeleri liste liste hazırlanıyor.

Kura çekilişi heyecanı 1+1 ve 3+1 daireler için başladı

TOKİ Kayaşehir kura çekilişi canlı yayını başladı. Dileyenler verdiğimiz adres üzerinden resmi TOKİ Facebook sayfasından canlı yayını takip edebilecek. Canlı yayaınla Facebook üzerinden canlı yayında izlenebilecek TOKİ Kayaşehir kura çekilişi hak sahibi belirleme kurası az önce başladı ve hızla devam ediyor.

TOKİ Başkanı Turan'dan tebrik mesajı

Kayaşehir konutları için gerçekleştirilen kura çekilişi töreni ile alakalı TOKİ Başkanı M.Ergün Turan başvuru yapan vatandaş için kısa bir mesaj paylaştı. Sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, "İstanbul Kayaşehir'de mahalle konseptli ile inşa ettiğimiz bin 892 konutumuzun kura çekimini yarın ve perşembe günü yapacağız. 39 bin 179 başvurunun geldiği konutlarımızın kura çekimleri Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde yarın saat 10.00'da başlayacak. Yarın 2+1 konutların, perşembe günü ise önce 3+1 konutların, sonrasında ise 1+1 tipi konutların kura çekilişlerini gerçekleştireceğiz. Semt sakinleri ile esnafın iç içe olduğu, 'Mahalle Kültürü'nü yaşatacak projemiz hak sahibi vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun" ifadelerini kullanarak vatandaşları tebrik etti.

Canlı yayını izlemek için buraya tıklayın

https://www.facebook.com/TokiKurumsal/videos/1596259653763497/

TOKİ Kayaşehir 2+1 konut kura sonuçları tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..