TOKİ Kayaşehir kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi!...

TOKİ Kayaşehir kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi! TOKİ Kura çekilişi isim listesi...

İstanbul Kayaşehir'de 2+1 TOKİ konut kurası çekildi. TOKİ Kayaşehir'de kura çekilişi devam ediyor. Kayaşehir TOKİ konutları kura çekilişi tam liste hazırlanıyor. TOKİ Kura çekilişi sonuçları isim listesi için haberimize tıklayın.

04 Ekim 2017 - 16:04 - Güncelleme: 05 Ekim 2017 - 09:02

Kayaşehir TOKİ evlerinde kura heyecanı bugün ve yarın gerçekleştirilecek kura çekilişleriyle sürecek. TOKİ kayaşehir konut kura sonuçları tam listesi haberimizde. İstanbul'un en büyük yaşam alanlarının üretildiği Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir'de hayata geçirilen TOKİ konutlarında kura çekilişi heyecanı yaşanıyor. TOKİ Kayaşehşir konutlarında hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 4 Ekim 2017 - Erzurum

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kayaşehir hayata geçirilen 1892 adet konut için hak sahibi belirleme kura çekilişli gerçekleştirildi. On binlerce vatandaşın ev sahibi olma umuduyla başvuruda bulunduğu TOKİ Kayaşehir'de büyük gün bugün ve yarın gerçekleştirilecek kura çekilişi ile heyecanlı bekleyiş sürüyor.

TOKİ tarafından Kayabaşı Kayaşehir'de inşa edilen 1892 adet konutluk dev projede hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi. TOKi Kayaşehir konutlarında başta dar gelirli vatandaşlar olmak üzere, orta gelir grubu, şehit aileleri, gaziler ve engelli vatandaşların dışında emeklilere de konut başvurularında kontenjan ayrıldı. Projede başvurusu alınan evlerin en düşük taksit tutarları 603 TL'den başlangıç gösteriyor.

Bin 892 adet konutun hak sahiplerinin belirlendiği kura çekilişi işlemi İstanbul'da Yahya Kemal Beyatlı Gösteri merkezinde sabah saat 10:00 itibariyle başladı. TOKİ yetkilileri, Noter huzurunda başlayan kura çekilişi töreni 2+1 daireler için yapıldı. Kayaşehir TOKİ konutları için 2+1 dairelerde başvuru yapanblar arasında bugün gerçekleştirilen kura çekilişinde çok kalabalık vatandaş topluluğu da çekilişi yakından takip etti. Ev sahibi olmaya hak kazanan ve kurada adı çıkan vatandaşların sevinç yaşlarına boğulduğu görüldü.

Kayaşehir TOKİ kura çekilişi heyecanı devam ederken, başvuruda bulunan 35 Binden fazla vatandaşın katıldığı ve ev sahibi olmak için heyecanla kura çekilişini beklediği kaydedildi. Kura çekilişi kapsamında bugün sadece 2+1 konutlar için hak sahibi belirleme kura çekilişi yapıldı. Yarın ise 1+1 ve 3+1 daireler için kura çekilişi devam edecek.

TOKİ Kayaşehir konut kura çekilişi sonuçlarını ilk olarak TOKİ açıklayacak. İsim listesinin açıklanmasıyla kura çekilişi isim listesi haberimizin altındaki linkte yayımlanacaktır. Kura sonuçlarının hazırlanması geceyi bulabilecek. İstanbul Kayaşehir 1892 konut projesi hak sahibi belirleme kurası devam ediyor. Facebook sayfamızdan canlı yayını buradan takip edebilirsiniz.

TOKİ Kayaşehir konut kura sonuçları isim listesi için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..