TOKİ Kayseri Kocasinan 100 Bin konut kura çekilişi hak sahipliği kura sonuçları

TOKİ Kayseri Kocasinan 100 Bin sosyal konut projesi kapsamında hak sahipliği belirleme kura çekilişi yapıldı. TOKİ Kayseri kura çekilişi sonuçları isim listesi için haberimize bakınız.

TOKİ Kayseri Kocasinan 100 Bin konut kura çekilişi hak sahipliği kura sonuçları
Editör: Hakan A.
26 Nisan 2021 - 18:03
TOKİ, Kayseri Kocasinan konut projesinde 100 bin sosyal konut kura çekilişi yapıldı. TOKİ Kayseri Kocasinan kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Kura çekilişini canlı yayında nereden nasıl izlenir?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 26 Nisan 2021 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) her yıl 100 Bin sosyal konut projesi kapsamında kura çekilişi bugün yapıldı.

'100 Bin Sosyal Konut' kapsamında Kayseri Kocasinan projesinin konut belirleme kurası bugün Noter huzurunda online olarak gerçekleştirildi.  


551 adet 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Kayseri Kocasinan kura çekilişi bugün düzenlenirken, evlerin hak sahipleri kura ile belirlenmiş oldu. 375 adet 2+1  konut için 379, 176 adet 3+1 konut 165 isim kuraya katılarak hak sahibi olmaya aday oldu. 

TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden Kayseri Kocasinan kura çekilişini online olarak izleyebilirsiniz. TOKİ Kayseri Kocasinan konut kura sonuçları isim listesi merak ediliyor? Kura çekilişi sonrasında TOKİ iletişim bilgileri sayfasından TOKİ'ye ait tüm sosyal medya ve diğer iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

TOKİ Kayseri Kocasinan hak sahipliği belirleme kura çekiliş sonuçları listesi kuradan hemen sonra idarenin resmi web sitesi toki.gov.tr üzerinden sorgulanabilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum