TOKİ Kırşehir Akpınar konut kura sonuçları...
Reklam

TOKİ Kırşehir Akpınar konut kura sonuçları çekilişle belirlendi

TOKİ Kırşehir Akpınar konut projesi kapsamında inşası devam eden toplam 141 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Kırşehir Akpınar konut kura sonuçları açıklandı.

TOKİ Kırşehir Akpınar konut kura sonuçları çekilişle belirlendi
Editor: Hakan A.
14 Eylül 2018 - 16:42
Reklam

Toplu Konut idaresi tarafından Kırşehir konut projesi kapsamında bugün konut kura çekilişi heyecanı yaşandı. Ev sahibi olmak isteyen 141 vatandaş kura çekilişinde heyecanla isimlerinin okunmasını bekledi. Kura çekilişi tamamlanırken, kura sonuçlarına ilişkin isim listesi açıklandı.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 14 Eylül 2018 - İstanbul

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yurt genelinde alt ve orta gelir grubuna yönelik projeler dışında belediyelerle ortaklık yolu ile vatandaşı ev sahibi yapmaya devam ediyor. İdare bu çerçevede Kırşehir Akpınar'da inşası devam eden 141 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlendi.

Kırşehir Akpınar  Belediyesi ile TOKİ tarafından ortaklaşa yürüttüğü toplam 141 adet konutluk, Kırşehir Akpınar 3. Etap Belediye Projesi kapsamında “Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kurası” 14 Eylül 2018 saat 14:00’da Akpınar Kapalı Spor Salonunda noter huzurunda gerçekleştirildi. Kuraya başvurularını tamamlayan çok sayıda vatandaş katıldı. İsimlerinin çıkmasını bekleyen vatandaşlar kura çekilişi esnasında büyük heyecan yaşadıkları görüldü.

Kura çekilişi tamamlanırken, kurada isimleri belirlenen 144 kişi ev sahibi olmaya hak kazanmış oldu.

Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Kırşehir Akpınar 3. Etap Belediye Projesi konut kura çekilişi sonuçları belirlendi. Kura sonuçları idare veya belediye tarafından ilk olarak duyurulacak. Hemen peşinden emlakpencerem.com da bu haberin hemen altında verilen linkte .pdf olarak isim listesi açıklanacaktır. 

Kura sonuçlarını öğrenmek için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum