TOKİ Konya Selçuklu konut kura çekilişi sonuçları isim isim tam liste açıklanıyor

TOKİ tarafından Konya Selçuklu konut projesi için bugün kura heyecanı yaşanıyor. TOKİ Konya Selçuklu kura sonuçları canlı kura çekilişi ile isim listesi açıklanmaya başlandı. Kura sonuçlarını izlemek için bakabilirsiniz.

TOKİ Konya Selçuklu konut kura çekilişi sonuçları isim isim tam liste açıklanıyor
Editör: Hakan A.
08 Nisan 2021 - 11:52 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 11:56
Sosyal konut uzmanı TOKİ, Konya'da Selçuklu ilçesinde satışa çıkardığı konutların başvurularını geçtiğimiz günlerde tamamlamıştı. Rekor başvuru alan Konya Selçuklu konut kura çekilişi bugün gerçekleştiriliyor. Kura sonuçları ise şimdiden merakla bekleniyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 8 Nisan 2021 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 'Yatay Mimariyle Yükselen Türkiye” kapsamında Konya Selçuklu kura çekimi başladı. TOKİ alt gelir grubu ve orta gelir grubu için kura yöntemiyle Konya'da satışa çıkardığı konutların kura heyecanı bugün yaşanıyor. Online olarak internet üzerinden gerçekleştirilen kura çekilişi bugün saat 11:00'de başladı. Kura sonuçlarında hak sahibi olmaya aday olanların isimleri belirlenmeye başladı. Peki TOKİ Konya Selçuklu konut projesinde yer alan evlerin kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

MART AYINDA SATIŞA ÇIKMIŞTI


Konya TOKİ konut projeleri kapsamında Selçuklu ilçesinde hayata geçirilen toplam 170 daire için kura yöntemiyle hak sahiplerinin belirleneceği başvurular tamamlandı. 2+1 ve 3+1 konutlardan oluşan TOKİ Konya Selçuklu projesinde en ucuz ev fiyatı 179 bin TL olarak açıklanmıştı. Konya Selçuklu projesinde yer alan evler yüzde 10 ve 20 peşin ödeme karşılığında 180 ay vade ve 240 ay vadelerde satın alınabilecek. En uygun vade seçeneği yine 2+1 evlerde 240 ay vade ile aylık ödemesi 598 TL olarak belirlenmişti. Satış başvurularının tamamlandığı projede kura heyecanı gün boyu sürecek. Kısa sürede rekor başvuru yapılan Konya Selçuklu TOKİ konutları için bugün hak sahiplerinin belirlendiği kura çekilişi yapılıyor. Toplamda 131 adet 2+1 daire seçeneği yer alan projede 3+1 daire sayısı ise 39 adet olacak. Kurada 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yeni hak sahipleri Noter huzurunda belirlenecek. Kura çekilişi halen devam ediyor.

TOKİ Konya Selçuklu'da 2+1-3+1 589 TL taksitle satılık evler! Başvurular 2 Nisan'da sona erecek 


KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

TOKİ tarafından Konya Selçuklu kura çekilişi saat 11:00'da başladı. 170 ev için hak shaipleri kısa süre içerisinde kurada belirlenmiş olacak. Bugün saat 17:00 veya sonrasında tüm kura sonuçları isim listesi açıklanmış olacak. TOKİ resmi web sitesi toki.gov.tr üzerinden kura sonuçları sayfasından isminizi yazarak kura sonuç ekranından sorgulama yapabileceksiniz.


TOKİ Konya Selçuklu kura sonuçları ve isim isim tüm liste kura sonrasında haberimizde aktif linkle takip edebileceksiniz. Kura çekilişini canlı olarak izlemek için lütfen TOKİ sosyal medya hesaplarına göz atınız. Anlık olarak Konya Selçuklu TOKİ konutları kura çekilişini izleyebileceksiniz.

 

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 8 Nisan 2021 tarihinde TOKİ Konya kura sonuçları isim listesi Toplu Konut İdaresi için hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum