TOKİ kura çekilişi zamanı! TOKİ müşteri hizmetleri numarası bilgileri..

Toplu Konut İdaresi 100 Bin sosyal konut kura çekilişi zamanı merak edilmeye devam ediyor. Peki zaman açıklandı mı? Bu soru TOKİ müşteri hizmetleri numarasını arayan vatandaşlar tarafından soruluyor.

TOKİ kura çekilişi zamanı! TOKİ müşteri hizmetleri numarası bilgileri..
Editör: Hakan A.
17 Şubat 2020 - 08:28
TOKİ müşteri hizmetleri numarası bilgileri özellikle şu sıralar en fazla kullanılan bilgilerden. Kura sorgusu TOKİ müşteri hizmetleri numarası üzerinden sorgulanıyor. TOKİ sosyal konutları için başvuruda bulunanları yakından ilgilendiren gelişme. 100 Bin sosyal konut başvurusu yapanlar dikkat! Kura zamanı yaklaşıyor. Peki TOKİ ne zaman kuralara başlıyor?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 17 Şubat 2020 - İstanbul


Her Yıl 100 Bin Sosyal Konut sloganı ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) kampanyası için süreç devam ediyor. Milyonu aşan başvuru sayısı ile, 2020 TOKİ sosyal konutları için kura zamanı merak ediliyor. Vatandaş her gün yeni bir haber almak için TOKİ müşteri hizmetlerini arıyor. Peki TOKİ'nin müşteri hizmetleri numarası bilgileri neler, hangi numöaradan, nereden kura sonuçları hakkında bilgi alabilirsiniz?

Kamu eliyle Türkiye'nin en büyük sosyal konut üreticisi TOKİ, 2020 Yüz Bin Sosyal Konut Kampanyası dahilinde kura çekiliş tarihleri için geri sayıma başladı. Şubat ayı sonu, Mart ayı itibariyle kura takvimleri netleşecek olan idare, her gün gelen sorulara yanıt veriyor. TOKİ iletişim bilgileri sayfamızdan idarenin güncel iletişim ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.


TOKİ müşteri hizmetleri numarası bilgileri bu kapsamda büyük önem arz ediyor. Vatandaş en doğru, güncel bilgileri idarenin müşteri hizmetleri numarası, diğer sosyal medya iletişim bilgileri üzerinden günlük olarak gelişmelere hakim olabiliyor. Özellikle 100 Bin sosyal konut kura çekilişi tarihleri merakla bekleniyor. er sayımın sürdüğü TOKİ 100 Bin sosyal konut kura takvimi için geri sayım sürüyor. İdare kısa süre içinde kura tarihlerini netleştirerek vatandaşın bilgisine sunacak.

Başvuru sahipleri ise TOKİ müşteri hizmetleri numarası bilgileri sayesinde meraklarını sordukları sorulara aldıkları cevaplarla giderebiliyor. 

Toplu Konut İdaresi TOKİ müşteri hizmetleri numarası bilgisi altta verildi. Bu numara sayesinde öğrenmek istediğiniz sorunuza cevap bulabileceksiniz. TOKİ iletişim bilgilerinin tamamını görmek için tıklayın.
 
  • TOKİ Çağrı Merkezi (Müşteri Himzmetleri Numarası): 444 86 54 / 444 TOKİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum