TOKİ Kütahya Altıntaş konut kura sonuçları yapılan çekilişle...

TOKİ Kütahya Altıntaş konut kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

TOKİ Kütahya Altıntaş konutlarında 512 dairenin hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Kütahya Altıntaş TOKİ kura sonuçları listesini haberimizden okuyabilirsiniz.

11 Temmuz 2017 - 15:56 - Güncelleme: 13 Temmuz 2017 - 15:21

TOKİ tarafından Kütahya Altıntaş'ta hayata geçirdiği 3. Etap konut projesi kapsamında hak sahiplerinin belirlenmesi için gerçekleştirilen kura çekilişi yapıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Temmuz 2017 - İstanbul

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Kütahya Altıntaş 3. Etap projesinde 512 daire için hak belirleme işlemi yapıldı. Hak sahipleri kura çekilişi ile belirlendi. 

TOKİ, 512 konutluk Kütahya Altıntaş 3. Etap Belediye Projesi çerçevesinde “Konut Hak Sahipliği Belirleme Kurası” noter huzurunda saat 14:00'da başladı. Kura çekilişine Belediye yetkilileri, TOKİ yetkilileri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla Altıntaş Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşların isimleri okunduğunda sevinçten gözyaşları döktükleri görüldü. Vatandaşlar kura çekilişi esnasında büyük heyecan ve sevinç yaşadılar.

Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

512 konut için hak sahibi belirleme kura sonuçları ilk olarak TOKİ tarafından açıklanır. Resmi olarak yayımlanmasından hemen sonra altta verilen bağlantılarda kura sonuçlarına ilişkin isim listeleri sitemizde yayımlanır.

- Kura Sonuçları (Hürriyet Mahallesi)

- Kura Sonuçları (Cumhuriyet Mahallesi)

 

TOKİ Kütahya Altıntaş 3. Etap başvuru listeleri

TOKİ Kütahya Altıntaş Cumhuriyet Mahallesi Başvuruları
 
 - 
TOKİ Kütahya Altıntaş Hürriyet Mahallesi Başvuruları

TOKİ Kütahya Altıntaş kura çekiliş sonuçları

TOKİ Kütahya Altıntaş kura sonuçları

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..