TOKİ Kuzey Ankara'da ucuz konut ihalesi! 174 konut için 120 aya kadar vade seçenekleri...

TOKİ Kuzey Ankara konut projesinde toplamda 174 adet konut açık artırma yöntemiyle yüzde 10 peşinat ve 120 aya kadar vade seçenekleri ile ihalede satışa çıkarıldı. Online olarak ihaleye katılım yapılabilecek TOKİ ev satışının ayrıntıları haberimizde.

TOKİ Kuzey Ankara'da ucuz konut ihalesi! 174 konut için 120 aya kadar vade seçenekleri...
Editör: Hakan A.
11 Şubat 2021 - 08:33
2021 yılı TOKİ ihaleleri çerçevesinde Başkent Ankara'nın önemli projelerinden birinde çok sayıda ev uygun şart ve koşullar ile alıcısına ihalede satılacak! Ülke genelinde her ay binlerce yeni sosyal konut üretimi gerçekleştiren Toplu Konut idaresi, 2021 yılı açık arttırma yöntemiyle satışlarına bir yenisini ekledi. Başkent Ankara'nın dev dönüşüm projeleri arasında yer alan TOKİ Kuzey Ankara projesinde yer alan toplam 174 adet konut ihalede açık artırma yöntemiyle satışa çıkarıldı. Ev sahibi olmak isteyenler için cazip seçenekli TOKİ Kuzey Ankara projesinde satışa çıkarılan konutların ilanı yayımlandı.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 11 Şubat 2020 - İstanbul


T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kuzey Ankara'da 174 konutu 120 ay vade seçeneğiyle açık artırma usulüyle satışa çıkardı. İhale tarihi ile diğer detaylar ise özel bir ilan ile kamuoyuna duyuruldu. Her yıl 100 Bin üzerinde konut yükünü sırtlayan idare, elinde kalan evlerin satışı konusunda açık artırma yöntemiyle yatırımcı ve ev sahibi olmak isteyenler için cazip seçenekler sunuyor. 

Türkiye'nin dev konut üreticisi TOKİ, Ankara'da tamamladığı Kuzey Ankara projesinde yer alan 174 adet konut için açık artırma yöntemiyle satış düzenleyecek. İhalede açık teklif usulüyle yapılacak satış için online kayıtlar alınmaya başladı. Online olarak internet üzerinden kayıt yaptırarak ihaleye katılmak isteyenler haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.


120 AY VADEYLE UCUZ EVLER

TOKİ hayata geçirdiği projelerinde vatandaşı uygun şart ve koşullarda kira öder gibi ev sahibi yaparken, mülkiyetinde kalan konutları açık artırmada satışa sunuyor. Ev hayali kuran, TOKİ imkanlarından faydalanmak isteyenler için kaçırılmayacak önemli bir fırsat TOKİ Kuzey Ankara projesinde yatırımcısına sunuldu. Yüde 10 peşin ödeme ile 96 ay vade, yüzde 15 peşin ödeme ile 108 ay vade ve yüzde 25 peşin ödeme ile 120 aya kadar vade seçenekleri sunulacak açık artırmada toplam olarak 174 adet konut satılacak. 

İHALE TARİHİ VE KAYIT ŞARTLARI

Ev sahibi olmak isteyenlerin merakla bekledikleri TOKİ ucuz ev ihalesinde açık teklif usulü, artırma yöntemi uygulanacak. Emlak Yönetim tarafından, 25 Şubat 2021 tarihinde saat 11:00'da başlayacak TOKİ ihalesine katılmak isteyen herkes gerekli prosedürler sonrası online olarak veya ihale yapılacak Bilkent Otel ve Konferans Merkezi'nde salonda katılım göstererek satışa sunulan evler için teklif verebilecek.

Açık artırmaya ilanda belirtilen adreste ve kayıt yaptırdıktan sonra internet ortamından da katıla bilinecek. 

İşte TOKİ tarafından satılacak evlere ilişkin hazırlanan afiş;

toki kuzey ankara 174 ev satış ihalesi 25 şubat 2021

YORUMLAR

  • 0 Yorum