Reklamı Geç
TOKİ Manisa Yunuskent projesi konut kura sonuçları yapılan...

TOKİ Manisa Yunuskent projesi konut kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

Manisa Yunuskent TOKİ projesi kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Manisa Akgedik Yunuskent projesi kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi. TOKİ ve Manisa Yunusemre Belediyesi Akgedik konut projesi kapsamında 1063 konut için kura çekilişi yapıldı.

21 Kasım 2016 - 14:55 - Güncelleme: 22 Kasım 2016 - 10:00

TOKİ Manisa Yunuskent projesinde kura çekilişi yapıldı! Manisa'da hayata geçirilen TOKİ Akgedik evlerinde kura heyecanı yaşandı. Manisa Akgedik’te inşa edilecek toplam 1063 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlendi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Kasım 2016 - İstanbul

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Manisa Yunusemre Belediyesi ortaklığında hayata geçirilen Akgedik konut projesi kapsamında Yunuskent Projesi’nin 1101 konutluk ilk etabında hak sahiplerinin merakla beklediği kura çekilişi bugün gerçekleşltirildi.

Manisa TOKİ konut projeleri kapsamında, Yunusemre Belediyesi'nin Manisa'nın konut sorununu gidermek adına TOKİ ile ortaklaşa hayata geçirdiği Akgedik Yunuskent Projesi'nin ilk etabından kendisine daire çıkan hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Atatürk Spor Salonu'nda saat 10.00'da başlayan kura çekilişi işlemi tamamlandı. Noter huzurunda, TOKİ yetkilierinin katıldığı kura çekilişinde Manisalılar ve Belediye Başkanı hazır bulundu.

Kura çekilişinde konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Dar gelirli vatandaşımızı ev sahibi yapacağız diyerek yola çıktığımız bu projeyi çok önemsiyoruz. Yunuskent projesinin ilk etabında Akgedik'te bloklar hızla yükseliyor. Mayıs ayında yaptığımız ilk kurada hak sahiplerini belirlemiştik. 2. kurada ise hak sahiplerimizin hangi blok ve dairede oturacağını ve ödeme planını belirleyeceğiz. Bu önemli organizasyonda tüm vatandaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız" ifadelerini kullandı.

Proje hızla devam ederken, toplamda 119 bin metrekarelik bir alan üzerine hayata geçirilecek ilk etap projesinde 900 adet 2+1, 201 adet 3+1 konut tipinden oluşan toplam 1101 (bin yüz bir) konut, 39 ticari alan, 1 cami, 1035 (bin otuz beş) araçlık otopark, 55 araçlık engelli otoparkı, 1 çocuk oyun parkı, 1 adet tenis kortu, birer adet futbol ve basketbol sahası, 1 adet açık spor tesisi, 1 meydan ve kent parkı bulunuyor.

 Konutların en geç 2017 yılı eylül ayında hak sahiplerine teslim edilmesi planlanmış durumda.

KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI TAM LİSTESİ!

- 2+1 Konut Belirleme Kura Sonuçları
 
- 3+1 Konut Belirleme Kura Sonuçları

 
(Önemli hatırlatma: .xls formatında hazırlanan dosyadan nasıl arama yapabilirsiniz? Bilgilerinize kolay ulaşabilmek için listeyi bilgisayarınıza indirdikten sonra açıp, CTRL+F tuşlarına basarak çıkan yardım ekranında isminizi aratabilrsiniz. )

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..