Reklamı Geç
TOKİ Muğla Menteşe kura sonuçları yapılan çekilişle...

TOKİ Muğla Menteşe kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

TOKİ Muğla Menteşe'de inşa ettiği toplam 979 konutun hak sahipleri, yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Muğla Menteşe TOKİ konutları kura sonuçları emlakpencerem.com da.

17 Ağustos 2017 - 14:10 - Güncelleme: 17 Ağustos 2017 - 17:13

Türkiye'nin en büyük sosyal konut üreticisi TOKİ yeni konut projelerinin üretiminin yanısra devam eden projelerinde teslimleri sürdürüyor. TOKİ Muğla Menteşe Emirbeyazıt konutlarında kura çekilişi gerçekleştirildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Ağustos 2017 - İstanbul

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) Muğla iline bağlı Meneteşe'de hayata geçirilen toplam 948 dairenin kura çekilişi tamamlandı. Sabah saatlerinde başlayan kura çekilişi öğlene kadar tamamlanmış oldu. Toplamda 948 konutun hak sahipleri belirlenmiş oldu.

TOKİ Muğla Menteşe Emirbeyazıt konut projesi kapsamında satışa sunulan toplam 948 adetlik dairenin “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kura” çekilişi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Menteşe Kapalı Spor Salonunda 17 Ağustos 2017 tarihinde Saat. 09:30’da başladı ve Noter tarafından TOKİ yetkilileri ve kalabalık vatandaşların katılımı ile yapıldı.

TOKİ Muğla Menteşe Emirbeyazıt konutları kura sonuçları saat 17:20 itibariyle yayınlanmış ve aşağıda yer alan linkler aktif hale gelmiştir.

TOKİ Muğla Menteşe Emirbeyazıt Mahallesi 1+1 Kura Sonuçları 
 
TOKİ Muğla Menteşe Emirbeyazıt Mahallesi 2+1 Kura Sonuçları 
 

TOKİ Muğla Menteşe Emirbeyazıt Mahallesi 3+1 Kura Sonuçları

TOKİ Muğla Menteşe 1+1 Başvuruları
 
TOKİ Muğla Menteşe 2+1 Başvuruları
 
TOKİ Muğla Menteşe 3+1 Başvuruları
 
Başvurusu İptal Edilenler

toki muğla menteşe