TOKİ Nevşehir Göre konutlarında kura çekilişi heyecanı

TOKİ Nevşehir Göre ’de inşası devam eden 225 konutun hak sahipleri, düzenlenen kura çekilişi ile belirlendi. Nevşehir Göre TOKİ konut kura sonuçları belli oldu.

TOKİ Nevşehir Göre konutlarında kura çekilişi heyecanı
Editör: Hakan A.
15 Kasım 2018 - 16:58

TOKİ Nevşehir'de başvuruları tamamlanan Göre konut projesi kapsamında kura çekilişini gerçekleştirdi. Nevşehir Göre TOKİ konutlarında inşaatları devam eden toplam 225 konutun hak sahipleri kura çekilişi ile belirlendi. TOKİ Nevşehir Göre konut kura sonuçları yapılan çekilişle belirlenmiş oldu.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 15 Kasım 2018 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yürütülen satış kampanyaları çerçevesinde Türkiye genelinde kira öder gibi ev sahibi yapan idare, satış başvurularının tamamlandığı projelerinde kura çekilişlerini sürdürüyor. Nevşehir Göre TOKİ konutlarında satışa sunulan 225 adet konut için hak sahipleri bugün düzenlenen kura çekilişinde belirlendi.

TOKİ tarafından inşaatları devam eden Nevşehir’in Göre Beldesi, Çayırlık Mahallesi’nde ihayata geçirilen projede yer alan 137’si 2+1, 64’ü ise 3+1 planında 201 konut için kura çekilişi heyecanı yaşandı. Alt ve Orta gelir gruplarına yönelik yapılan satışlar sonrasında başvurulara göre kura çekilişi Göre Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda noter huzurunda yapıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum