TOKİ'nin yüzde 20 indirim fırsatı sona erdi

2020'de ikinci kez başlatılan yüzde 20 indirim yapılan TOKİ kampanyası sona erdi.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim fırsatı sona erdi
Editör: Hakan A.
20 Kasım 2020 - 08:48
TOKİ'den mülk alanları yakından ilgilendiren indirim kampanyası tamamlandı. 2020 yılında iki kez gerçekleştirilen yüzde 20'lere varan indirimler sunulan dev indirim kampanyası sona erdi.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 20 Kasım 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye'nin 81 ilinde hayata geçirdiği sosyal projelerinden ev sahibi olanlara yönelik her yıl gerçekleştirdiği indirim kampanyası dün itibarıyla sona erdi. Çok sayıda başvuru ile kalan taksitlerini peşin ödeyen vatandaşlar yüzde 20 daha ucuzu evini mal etmiş oldu. TOKİ'den ev ve iş yeri alanlar yaptıkları peşin ödeme sonrası tapularına hemen kavuşmuş oldu.

Sosyal konut alanında önemli yatırım ve projeleri hayata geçiren TOKİ'nin yılın son kampanyasında süre tamamlandı. Yeni indirim kampanyası ise 2021 yılında yapılacak. 


YENİ KONUT SATIŞLARI SÜRÜYOR

TOKİ ucuz konut satışını sürdürüyor. Ülke genelinde inşaa ettiği ucuz fiyatlı, uzun vadeli satışlarla dar gelirli aileler ev sahibi oluyor. Bu kapsamda kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için alternatif projelerde satış başvuruları sürüyor. TOKİ'nin yılın son kampanyalarını öğrenmek, hangi ilde konut satışı olduğunu görmek için aşağıda verdiğimiz haberi incelemeniz yeterli.


YORUMLAR

  • 0 Yorum