TOKİ resmi veb sitesi "www.toki.gov.tr" yenilendi

TOKİ resmi veb sitesi "www.toki.gov.tr" yenilendi

TOKİ resmi internet sitesi olan www.toki.gov.tr daha güncel, daha erişilebilir bir şekilde tasarımı yenilendi.

11 Mayıs 2017 - 08:17

Devlet eliyle Türkiye'nin en büyük konut üreticisi konumunda olan TOKİ, yeniliklerine devam ediyor. Vatandaşa en doğru ve hızlı bilgiyi ulaştırmak için hizmet veren resmi internet sitesi www.toki.gov.tr yenilenen tasarımıyla bu sabah itibariyle yayınına yeni arayüzleriyle hizmet vermeye başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mayıs 2017 - İstanbul

Her yıl 60 binden fazla vatandaşı ev sahibi yapan devletin en önemli konut üreticisi TOKİ hizmet ve kalite anlayışını güncellemeyi sürdürüyor. Teknolojik alt yapısını daha anlaşılabilir kılma hedefiyle resmi yayın organı www.toki.gov.tr internet sitesi yenilendi.

Yenilenen TOKİ veb sitesi bu sabah itibariyle vatandaşın hizmetine kaldığı yerden yenilenen ara yüzleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye geelinde 82 ili kapsayan konut projeleri devam ederken, teknoloji ve internetin geliştiği bir zamanda gelişen dünyaya ayak uydurmak, hızlı bilgi akışını erişilebilir kılmak adına, ev sahibi olma hayaliyle her gün binlerce vatandaşın bilgi almak için ziyaret ettiği www.toki.gov.tr TOKİ resmi veb sitesi yeni tasarımıyla güncellendi. 

Yenilenen arayüzleri ile TOKİ veb sitesinin daha hızlı ve daha erişilebilir, kolay menü kullanımı ile dikkat çekiyor. 2017'de vatandaş idaere ile alakalı olarak son dakika bilgileri, yeni projelerin tanıtımını, satış hizmetleri, başvuru hizmetlerini ve kura çekilişleri dışında 82 ilde hayat geçirilen projelerin son durumlarını www.toki.gov.tr adresi üzerinden kolaylıkla erişebilecek.

Böylece TOKİ her yıl olmasa da son 5 yıl içerisinde ikinci defa veb sitesini yenilemiş oldu. En son 2016 başında TOKİ internet sitesini yenilşemişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..