Reklamı Geç
TOKİ Şanlıurfa Maşuk projesinde 3+1 evler ayda 1060 TL taksitle...

TOKİ Şanlıurfa Maşuk projesinde 3+1 evler ayda 1060 TL taksitle satışa çıktı

TOKİ Şanlıurfa Maşuk konutlarında satışlar başladı. 1364 konutun satışa sunulduğu Şanlıurfa Maşuk TOKİ projesinde 3+1 daire fiyatları ve ödeme seçenekleri emlakpencerem.com da.

28 Mart 2017 - 09:58

TOKİ'den Şanlıurfa Maşuk'ta ayda sadece 1.060 tL taksitle 3+1 konutlar kura çekilişiyle satışlarına başlandı. 24 Mart'ta başlayan başvurular ile ev sahibi olmak isteyenler TOKİ Maşuk projesi daire fiyatları ve ödeme bilgilerini haberimizden öğrenebilir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mart 2017 - İstanbul

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye genelinde 2017 konut projeleri kapsaında konut üretimi ve satışlarına aralıksız devam ederken, Şanlıurfa ilinde yapımı devam eden Maşuk TOKİ konut projesindeki daireleri kura yöntemiyle satışa çıkardı.

Orta ve Alt gelir grubuna yönelik ülke genelinde hayata geçirdiği projelerle ev sahibi yapan TOKİ, Şanlıurfa iline bağlı Maşuk ilçesinde inşaatı devam eden 1364 konutu satışa çıkardı. TOKİ Şanlıurfa Maşuk projesinde yer alan konutlara nasıl başvurulur, kura çekilişi ne zaman yapılacak tüm ayrıntılar emlakpencerem.com farkıyla haberimizden öğrenebilirsiniz.

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap'ta inşa ettiği toplam 1364 konut, kura çekilişi yöntemiyle satışa sunuldu. Başvuruların 14 Nisan 2017 tarihine kadar devam edeceği Şanlıurfa Maşuk TOKİ konutlarında 3+1 daireler 1060 TL taksitle satılıyor. 

TOKİ Şanlıurfa Maşuk projesinde satışa çıkan 3+1 konut fiyatları 169 Bin 670 TL'den başlarken bu evlere ayda 1.060 TL taksitle sahip olunabilecek. Satışa sunulan 4+1 tipi konutların satış fiyatı ise 199 Bin 702 TL olarak belirlenirken, bu dairelere ise ayda sadece 1.248 TL'den başlayan taksit seçenekleriyle vatandaş satınalabilecek. Satışlar kura çekilişi yöntemiyle gerçekleştirilecek. Başvurular ise başladı. TOKİ Şanlıurfa konut projesinde yer alan evler için son başvburu tarihi ise 14 Nisan 2017 olarak açıklandı.

TOKİ Şanlıurfa Maşuk konutları başvuru

TOKİ tarafından Kura çekilişi ile satılacak Şanlıurfa Maşuk konutlarına başvurular T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri tarafından 27 MART –14 NİSAN 2017 tarihleri arasında yapılabilecek.

Söz konusu müracaatlar;

1 - “Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimlerinin” (Emekli Sandığından Hak Sahibi Belgesi olan ve daha önce Şehit Ailelerine, Maluller ile Dul ve Yetimlerine açılan faizsiz konut kredisinden yararlanmamış olanlar) başvuruları,

2 - En az %40 Engelli Vatandaşların başvuruları, 

3 - Diğer Konut Alıcı Adayları başvuruları olmak üzere 3 ayrı kategoride kabul edilecektir.

Şehit Aileleri, Maluller (Terör, Harp ve Vazife Malulleri) ile Dul ve Yetimlerine kuraya girmeden konut alma hakkı tanınacak, ancak bu kişilerin konutları öncelikli olarak kura ile belirlenecektir.

 “%40 Engelli Vatandaşlara” her bir kategoride belirtilen konut sayısının %5’i kadar, 3+1 konutlar için 35 konut, 4+1 konutlar için 33 konut kontenjan ayrılacak ve kura ile hak sahipleri belirlenecektir. Kura sonucu bu kategoriden hak sahibi olamayan başvuru sahipleri diğer alıcılar kategorisindeki başvuru sahipleri ile birlikte kuraya tabi tutulacaktır.

Dahafazla bilgi ve diğer önemli detayları TOKİ resmi inter adresi üzerinden öğrenebilirsiniz. TOKİ tarafından yapılacak kura çekilişi sonrasında hak sahipleri listesi önce TOKİ sitesinde hemen sonra emlakpencerem.com 'da yayımlanacaktır.

Web: www.toki.gov.tr

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap

Satış Duyurusu / Ön Bilgilendirme Formu

3+1 Konut Satış Fiyatları

4+1 Konut Satış Fiyatları

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..