TOKİ Silivri'de ev sahibi olmak için son günler

İstanbul'da TOKİ konutlarından ev sahibi olmak isteyenler bu habere dikkat! TOKİ Silivri konutları için başvuru süreci sona erecek. TOKi İstanbul Silivri'de başvuru için son günler...

TOKİ Silivri'de ev sahibi olmak için son günler
Editör: Hakan A.
27 Haziran 2018 - 21:43

Ayda 700 liradan başlayan fiyatlarla TOKi Silivri konutlarında ev sahibi olmak için son iki güne girildi. TOKİ tarafından İstanbul sınırları içerisinde Silivri ilçesinde hayata geçirilen konutlara başvurular büyük bir yoğunlukla devam ederken, ev sahibi olmak isteyenler için başvuru süreci işlemeye devam ediyor. TOKİ Silivri konut projesinde satışa çıkarılan evler için fiyatlar 198 bin lira olarak belirlendi.

Türkiye'nin en büyük sosyal konut üreticisi konumunda bulunan ve her yıl 65 bin ve üzeri konut üreten, vatandaşı en uygun şart ve koşullarda ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi İstanbul Silivri konutlarında başvuru sürecinde son günlere girildi. TOKİ'ye Başvuru yapmak isteyen vatandaşların son iki günde başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul Silivri ilçesinde inşaa edilen konutlara başvurular tamamlanmak üzere. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların iki gün içerisinde müracat etmeleri gerekiyor.

Bin TL ödeyerek başvuru yapılan Silivri TOKİ konutlarına büyük bir ilgi var. Başvuruların 10 bin rakamını geçeceği ifade ediliyor. Son gelen bilgilerde ise ilk günlerde 5 bin rakamının kısa sürede aşıldığı yönünde...

Silivri TOKİ konut fiyat listesi ve ödeme planı bilgileri neler?

Silivri İstanbul il sınırları içerisinde bulunuyor. Ev almak isteyenler için idare tarafından satışa sunulan 2+1 tipinde konutlar satış fiyatı ise 198 Bin TL olarak aıklandı. 2. ve 4. kategoride ₺25.000 peşinat bedeli 180 ay vade ile satış yapılacaktır.

Silivri TOKİ konutları hakkında kapsamlı bilgi ve başvuru şartlarını öğrenmek için altta verilen bağlantılardaki haberleri okuyabilirsiniz.

- TOKİ İstanbul Silivri konutlarında 700 Lira taksitle satılık evler

- TOKİ Silivri konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

- Silivri TOKİ konutlarına 3 günde 5 bin başvuru

YORUMLAR

  • 0 Yorum