TOKİ Silivri kura sonuçları için 20 Bin kişi bekliyor!

20 Bin vatandaşın ev sahibi olmak için başvurduğu İstanbul Silivri'de inşaa edilen TOKİ konutları için kura çekimi heyecanı saat 11'de başlıyor. TOKİ Silivri kura çekilişi noter huzurunda yapılıyor. Silivri TOKİ konut kura sonuçları isim listesi açıklanıyor... Kura sonuçları için geri sayım başladı...

TOKİ Silivri kura sonuçları için 20 Bin kişi bekliyor!
Editör: Hakan A.
11 Temmuz 2018 - 09:18 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 18:01

İstanbul Silivri'de alt ve orta gelir grubuna yönelik hayata geçirilen bin 356 konutluk projede büyük gün bugün. TOKİ Silivri konutları için kura çekilişi yapılıyor. Kura çekilişi ve sonuçları için geri sayım başladı. Ev sahibi olmak isteyen 20 bin İstanbullu Silivri TOKİ konutlarına başvuru yaptı ve kura çekilişine katılmaya hak kazandı. Kura çekilişi Silivri konutları için iki gün boyunca devam edecek. Kura sonuçları emlakpencerem.com da yayımlanacak. Kura çekilişi sonuçlarını ne zaman, nasıl öğreneceksiniz? TOKİ İstanbul Silivri kura çekilişi başlıyor... Silivri TOKİ kura sonuçlarını öğrnmek, isim listesini görmek için sitemizden ayrılmayın.

2008 'den bu yana en hızlı TOKİ kura sonuçlarını açıklayan EmlakPencerem.com Silivri TOKİ kura çekilişine hazır. Emlak Pencerem editörleri gün boyu  İstanbul Silivri konut projesinde yer alan evlerin kura çekilişini takip edecek ve sizlere en hızlı kura sonuçlarını ulaştıracak. İki gün sürecinde TOKİ Silivri kura çekimi devam edecek. İki günde en hızlı kura sonuçlarını açıklayacağız. en hızlı TOKİ haberleri, en yeni konut projeleri ve TOKİ kura sonuçları EmlakPencerem.com da yayımlanmaktadır.

Bin 356 adet konut için 20 binden fazla başvurunun yapıldığı Silivri konutları için büyük beleyiş saat 11:00 da düzenlenecek kura çekimi ile son bulmaya başlayacak. Uygun şart ve koşullarda İstanbul Silivri konutları için noter huzurunda başlayacak kura çekimi sonrasında kura sonuçları da eş zamanlı hızla açıklanacka. EmlakPencerem.com okurları sitede kalarak kura sonuçlarına en hızlı biçimde ulaşabilecekler.

İstanbul Silivri TOKİ kura sonuçlarını ve başvuru yapan vatandaşların isimlerini kolay bulabilmeleri için altta verilen içerikleri kontrol edebilirsiniz.

- TOKİ Silivri konut kura çekilişi

** - TOKİ Silivri kura sonuçları isim isim liste! Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

*** - TOKİ İstanbul Silivri konutları kura çekilişi sonuçları

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum