TOKİ Sincan GÖB Kentsel Dönüşüm projesi...

TOKİ Sincan GÖB Kentsel Dönüşüm projesi kura çekilişi sürüyor

TOKİ ve Belediye işbirliği ile Ankara Sincan'da inşası devam eden toplam 1414 kentsel dönüşüm konut projesinde hak sahipleri, bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi.

TOKİ Sincan GÖB Kentsel Dönüşüm projesi kura çekilişi sürüyor
Editor: Hakan A.
11 Eylül 2018 - 13:11 - Güncelleme: 13 Eylül 2018 - 18:54

Sosyal konut alanında yurt genelinde dev projelere imza atan Toplu Konut İdaresi, Belediyelerle işbirliği kapsamında yeni konut projelerini üreterek vatandaşı ev sahibi yapmaya devame diyor. Bu çerçevede Başkent Ankara'da Sincan Belediyesi ile yapılan işbirliği kapsamında TOKİ kentsel dönüşüm projesinde 3 gün sürecek kura çekilişi bugün de devam etti. Bugün Sincan TOKİ kentsel dönüşüm projesinde 1414 adet konut için hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 11 Eylül 2018 - İstanbul

Konuyla ilgili edinbilen bilgiye göre, Toplu Kont İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Sincan Belediyesi tarafından hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında kura çekilişlerine devam ediliyor. Dün gerçekleştirilen kura çekilişinin peşinden bugün 1414 konut için kura çekilişi gerçekleştirildi.

TOKİ Sincan Saraycık GÖB Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında 10-11-12 Eylül tarihlerinde devam edecek kura çekilişlerinde bugün ikinci gün yaşandı. Binlerce vatandaş ev sahibi olmak için kura çekilişini bekledi. Sincan Saraycık GÖB Kentsel Dönüşüm projesi çerçevesinde 1414 adet konut için kura heyecanı tamamlanmış oldu. 

Noter huzurunda, Sincan Belediye Başkanı ve TOKİ yetkililerinin huzrunda gerçekleştirilen Sincan Saraycık GÖB Kentsel Dönüşüm projesi için vatandaşlar spor salonunu doldurdu. Büyük heyecan yaşanan kura çekilişi isimlerin belirlenmesiyle sona erdi. Kura çekilişinde yarın kalan bölümlerin hak sahiplerinin belirlenmesiyle sona erecek.

TOKİ Sincan kura sonuçları için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum