TOKİ Sincan konutları kura çekilişi...
Reklam

TOKİ Sincan konutları kura çekilişi tamamlandı

TOKİ Ankara Sincan'da inşası devam eden toplam 1024 konutun daha hak sahiplerini bugün gerçekleştirilen kura çekimi ile belirlenirken kura çekilişi tamamlanmış oldu.

TOKİ Sincan konutları kura çekilişi tamamlandı
Editor: Hakan A.
12 Eylül 2018 - 13:00 - Güncelleme: 13 Eylül 2018 - 18:54
Reklam

TOKİ tarafından Başkent Ankara'da Sincan ilçesinde Belediye işbirliği ile hayata geçirilen konutların kura çekilişlerini 3 günde tamamladı. Sincan TOKİ konutlarında bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile 1024 adet konutun hak sahipleri belirlenmiş oldu.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 12 Eylül 2018 - İstanbul

Sosyal konut üreticisi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara Sincan'da Belediye ile ortaklaşa yürüttüğü TOKİ Sincan Saraycık GÖB Kentsel Dönüşüm projesi çerçevesinde kura çekimi işlemleri tamamlandı. 10 Eylül'de 704 konut ile başlanan kura çekilişi, 11 Eylül'de 1414 konutun kura çekilişi ile devam etti. Bugün ise 1024 adet konut için hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Böylece 3 günde toplam 3142 adet konut için hak sahipleri kura çekimi ile belirlenmiş oldu.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara’nın Sincan İlçesi Saraycık Mahallesi’nde “Gecekondu Önleme Bölgesi Kentsel Dönüşüm Projesi” kapsamında inşaatları tamamlanma aşamasındaki projeden üç bin 142 hak sahibinin konutları kurayla belirlendi.

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, TOKİ tarafından Ankara Sincan konut projesi kapsamında TOKİ Sincan Saraycık GÖB Kentsel Dönüşüm projesinde 3 gün süren kura çekilişinde 3142 dairenin sahipğleri yapılan kura çekilişiyle belirlendi. Bugün noter  gerçekleştirilen kura çekilişi ile üç gün boyunca süren kura çekilişleri sona erdi.

TOKİ Sincan kura sonuçları için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum