TOKİ Tokat Merkez Dedeli konut kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

TOKİ, Tokat ilinde Merkez Dedeli konutlarında emekli ve ORTA gelir grubuna yönelik kura çekilişini yaptı. Tokat Merkez Dedeli TOKİ konut kura sonuçları açıklandı.

TOKİ Tokat Merkez Dedeli konut kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi
Editor: Hakan A.
03 Ekim 2018 - 14:28 - Güncelleme: 03 Ekim 2018 - 15:38
Reklam

TOKİ tarafından Tokat ilinde sürdürülen konut projesi kapsamında bu sbaah kura çekilişi heyecanı yaşandı. Merkez Dedeli'de emekli vatandaşlarımız ve orta gelir grubu vatandaşlarımıza yönelik inşaa edilen projede yer alan 436 adet konut kura çekilişi yapıldı. Ev sahibi olmak için çok sayıda başvurunun geldiği Tokat TOKİ konutlarında kura çekilişinde büyük heyecan yaşandı. Kura sonuçları açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 3 Ekim 2018 - İstanbul


Topğlu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) sosyal konut anlayışı ile emekli ve alt gelir grubuna yönelik konut üretimini sürdürüyor. İdare bu çerçevede, Tokat'ta inşası devam eden 436 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Kura sonuçları ise belirlendi.

Başta emekli vatandaşlar olmak üzere, alt gelir grubuna yönelik hayata geçirilen 436 konut, bugün düzenlenen kura çekilişinde yeni hak sahipleri belirlendi. TOKİ Tokat Merkez Dedeli 436 Adet Konut Projesi için, emekli, ve orta gelir gruplarını kapsayan konutlarda 03 Ekim 2018 tarihinde "Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası" Hüseyin Akbaş Spor Salonu'nda saat 11:00'de gerçekleştirildi. Kura çekilşişi noter huzurunda yapılırken, çok sayıda başvuru sahibi vatandaş spor saloınunda hazır bulundu. Kura çekilişi esnasında TOKİ Tokat Merkez Dedeli'de ev sahibi olmaya hak kazanan vatandaşların büyük sevinç yaşadıkları görüldü. 

Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Tokat ili Merkez ilçe Dededi konut projesi kapsamında bugün düzenlenen kura çekilişi tamamlanırken, kura sonuçları merakla bekleniyor. İsimleri okunan, ev sahibi olmaya hak kazanan başvuru sahiplerine idare tarafından sms yolu ile kura sonuçları iletiliyor. Diğer taraftan TOKİ kura sonuçlarının yer aldığı isim listesini internet sitesinden ilan ediyor. TOKİ tarafından kura sonuçlarının açıklanması sonrasında haberimizin hemen altında verilen linkte sonuçlar yayımlanacaktır. 

TOKİ Tokat Merkez Dedeli Emeklilere Özel emekli konutları başvuru listesi için tıklayın

TOKİ Tokat Merkez Dedeli orta gelir grubu konut başvuruları isim listesi için tıklayın

KURA SONUÇLARI SİTEMİZE YÜKLENMİŞTİR.

Kura sonuçları için Tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum