TOKİ Tokat Zile kura sonuçları belli oldu
Reklam

TOKİ Tokat Zile kura sonuçları belli oldu

TOKİ Tokat Zile konut projesinde inşası devam eden toplam 437 konutun hak sahipleri, bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Tokat Zile TOKİ konut kura sonuçları haberimizde.

TOKİ Tokat Zile kura sonuçları belli oldu
Editor: Hakan A.
18 Eylül 2018 - 13:21 - Güncelleme: 18 Eylül 2018 - 15:17
Reklam

Tokat ilinde TOKİ kura çekilişi devam ediyor. Niksar'dan sonra bu kez Zile'de hayata geçirilen konutlar için kura çekilişi yapıldı. TOKİ Zile'de kura çekilişinde büyük heyecan yaşanırken, kura sonuçları yapılan çekilişle belirlenmiş oldu.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 18 Eylül 2018 - İstanbul

Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) sosyal konut inşaatına hızla devam ederken, satışa çıkardığı ve başvuruları tamamlanan konut projelerinde kura yönetemiyle hak sahiplerini belirliyor. İdare bu çerçevede Tokat ilinde kura çekilişlerini sürdürüyor. TOKİ Tokat ilinde Zile ilçesinde toplam 437 konutun hak sahiplerini bugün gerçekleştirdiği kura çekilişi ile belirlemiş oldu.

Sosyal konut alanında Türkiye genelinde hayata geçirdiği projelerle alt ve orta gelir grubu vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ; Tokat Zile'de 473 konutluk projesinde hak sahiplerini bugün yapılan kurada belirledi. Çok sayıda başvuru sahibi Zileli vatandaş kuraya katıldı. İdare yetkilileri ve Noter huzurunda düzenlenen kura çekilişine başvuru sahipleri ve yakınları katıldı. Büyük heyecan yaşanan kura çekilişinde 473 vatandaşın kura çekilişine başlandı. Kura sonuçları aıklanan Tokat Zile TOKİ konutlarında kura esnasında vatandaşların oldukça heyecanlandıkları, isimleri okunanların ise sevinç gözyaşı döktükleri kaydedildi.

Zile TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

İsimleri kura çekilişinde okunan vatandaşlar isim listesini beklemeye başladı. TOKİ Tokat Zile konut kura sonuçları idarenin açıklamasından hemen sonra emlakpencerem.com da haberimizin altında verilen linkte yayına alınacaktır.

TOKİ Tokat Zile 2+1 konut kura sonuçları

2+1 toki zile kura sonuçları

2+1 toki zile kura sonuçları

toki zile 2+1 kura sonuçları

toki zile kura sonuçları 2+1

TOKİ Tokat Zile 3+1 kura sonuçları

3+1 toki zile kura sonuçları

3+1 toki zile kura sonuçları

YORUMLAR

  • 0 Yorum