TOKİ TUZLA KURA ÇEKİMİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TOKİ Tuzla kura çekimi başladı. TOKİ 50 bin sosyal konut kapsamında başvuru yapanlar bugün belli olacak. TOKİ kura çekimi CANLI izlemek için haberimizi tıklayınız.

TOKİ TUZLA KURA ÇEKİMİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Editör: Hakan A.
01 Temmuz 2019 - 10:22

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 50 bin sosyal konut kapsamında İstanbul'da farklı ilçelerde sosyal konut yapacak. istanbul Anadolu Yakası Tuzla'da ev sahibi olmak isteyenler şu anda canlı yayınlanan TOKİ Tuzla projesinin kura çekimini haberimizi tıklayaeak seyredebilirler.

Anadolu Yakası'nda TOKİ'nin yaptığı tek proje olan TOKİ Tuzla projesi için yoğun başvuru alınmıştı. 2+1 ve 341 dairelerin olduğu sosyal konutlar için kura çekimi sonrası talihliler belirlenmiş olacak.

TOKİ Tuzla projesi. Toplamda 500 konut konut için 01 Temmuz 2019  Haldun Alagaş Spor Kompleksi Ümraniye İstanbul adresinde noter huzurunda yapılıyor. Adı çıkan talihliler isimlerini toki.gov.tr adresinden de öğrenebilecekler.

Yarın ki çekliş TOKİ Başakşehir Ayazma /Hoşdere projesi. Toplamda 311/337 konut konut için 02 Temmuz 2019 Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi - Başakşehir  İstanbul adresinde noter huzurunda saat 10:00'da çekiliş yapılacak. Adı çıkan talihliler isimlerini toki.gov.tr adresinden de öğrenebilecekler. Yarın ki çekilişi de sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

TOKİ TUZLA CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ  https://www.pscp.tv/w/1kvJpOawDLwGE


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum